Alt karın sorunuuuuuu yardım lutfennnnnn

7 aydır spor yapıyorum. 13 kilo verdim karnım bayabi gitti ama alt karındaki yaglanma bir turlu gitmedi iki aydır l cartine kullanıyorum o alt karın hala duruyo ne yapmam lazım bunun gitmesi icinn ?

0|0
011

En İyi Erkek Görüşü

• Alt karın sıkılastırma hareketlerı yap salonda

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• koşman lazım bol bol

0|0
    0|0
  • Sadece l-carnitine le olcak is degil o personal trainer im ben yediklerine dikkat etmen ve duzenli sekilde "programla" birlikte spor yapman lazim...

0|0
    0|0
    • yapıyorum zaten bunları ama butun yag gitmedi baska ne ypmam lazım abicim onu soyle

• o dogru hocayı bulmak mesele zaten herkez kendince dogru :D

• Orasi size kalmis iste :)

• orayı kolay kolay kımse erıtemez dıyet lazım %8 altına dusmesı lazım yag oranının

0|0
    0|0
  • Karın bölgesi hareketlerini çalış

0|0
    0|0
  • gogle abiye sorsana (:

0|0
    0|0
  • alt karın candır <3 nikaraguay'dan yeni zellanda'ya 72 milletin içinde bir kızın türk olduğunu alt karnından anlarız biz -.-

0|0
    0|0
  • bacak ve karın çalış eşit oranda sıkı bir diyet yap... bide yüzmeye git kesinlikle

0|0
    0|0
  • ısın zor alt karın zor erır vur kendını bence dırek bıtsın bu ıs

0|0
    0|0
  • Valla harbiden zor orası. bende aynı mücadeledeyim :) ama gidiyo az kaldı :)

0|0
    0|0
    • benimde gittide yinede vvr napcaz bole.d

• Valla bilmiyom toplam 4 kg yağ var, 3ü karın bölgesinde sanırım. tabi yağın yanında vücut su da tuttuğundan hala var gibi duruyo bence. tuzdan sodyumdan uzak durup ordaki suyuda atarsam gitçek gibi bir iki haftada. denicem bakalım :)

• Hangi l carnitin'i kullanıyosun? Markası ne?

0|0
    0|0
    • stikermi ne ole biseyler yazıyodu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...