Nasıl inceltebilirim?

Arkadaşlar hafif göbeğim var ve belimin altı yan bölgelerim pantolondan dışarı taşıyor ve malum yaz geliyor:((hangi egzersizleri yaparak yanlarımı inceltebilirim önerilerinizi bekliyorum.

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle çabuk kilo aldıran karbonhidrat grubundan az yemeye çalış.Bel çevresindeki yağlanma için nelere yapılabilir link

Karın bölgesindeki yağlanma için neler yapılabilir link

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• egzersiz tek başına yeterli olmaz asla. uygun bir diyetle birleşmedikçe.

yani diyet derken reçeteye gerek yok, fakat dikkat etmelisiniz yediklerinize

(özellikle karbondiratlara, tüm unlu mamüller, makarna, pirinç v.s.)

imkanınız varsa koşun. yoksa hergün 1 saat sizi terletecek tempoda yürüyün.

akşamları da yemek yemeyin. 1 ayda 5 kilo garanti verirsiniz. (tecrübeyle sabit :)

0|0
    0|0
    • doğru,yedikleriene dikkat etmekte gerek,teşekkkürler.

• hafif göbek için düzenli koşu diyebilirim koşmaktan kimseye zarar gelmez ama hareket tavsiye etmek iyi bişe değil bence ters hareketle bi yerini sakatlayabilirsin o yüsden bi fitness hocasına egzersiz programı yaptır zaten çalışma aletlerine göre program veriolar aletsiz olanları denersin :)

0|0
    0|0
  • yanlar için en iyi hareket ayakta dur iki eline 2 2.5kg kadar ağırlık al ayaklarını birleştir ve sağa sola esnemeye başla yorucu değildir ama işe yarar

0|0
    0|0
  • agirliklarla yanlara calisabilirsin. en basitinden dumduz dur ayakta, al agirliklari eline, vucudu kirmadan yanlari sIkIstiracak sekilde saga sonra sola yap kollar asai sarkarken yeter.

0|0
    0|0
    • bu şekilde yanlarım erir diyorsun deneyeceğim,teşekkürler..

• 1sene öncesine kadar yoktu,hareketsilikten oluştu sanırım.umarım dediğin gibi çabuk düzelir:(

• hareketsizliktendir :)

• yanlardan taşıyorsa senin göbek hafif değil :)

0|0
    0|0
    • göbek farklı yanlar farklı yerler,pnotolondan taşınca rhatsızlık duyuyorum.

• ben yanları sorun ediyorum göbeğim kötü durmuyor.sevgilim zaten olumsuz bişey demiyor ben sorun ediyorum.

• evet dediğin gibi şişkinlik yokta biraz yaş oldumu göbekte kadına hata yakışıyor ama yanlardan kurtul ne yap ne et :)

• bence eritme tutacak yerleri orlar...

0|0
    0|0
    • görünüşü hoş gelmiuyor ama

• Spor salonuna yazılmalısın bence.

0|0
    0|0
  • Göbek Var Hmm Valla Ben Diyete Girdim Yani Az Yedim Ve Var Olan Göbeğim Gitti :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yan simitleri çalıştırmak için yarım dönen bir zımbırtı var onla

0|0
    0|0
  • bunu bi arkadas daha sormustu aynı cevabı sanada vericem çünkü çok etkili oluyor evde hergün yarım saat dans et yada 1 saat nette dans videoları var onlardan indir ve uygula göbek kalça hepsi gidiyor

0|0
    0|0
  • twister diye aerobic aleti var internetten de bak hatta satın alabilirsin üzerinde sağa sola döneceksin yanların,göbeğin hatta kalçaların bile erir hergün düzenli olarak yarım saat yap bunun yanında mekik de çekebilirsin

0|0
    0|0
  • sporla.bolgesel hareketler var mekik/yan mekik vs gıbı

0|0
    0|0
  • ya nasil tarif etsem, belini sag sol hareket et. faydasini görebilirsin...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;