Caner Erkin'in topu kale yerine bilinçli olarak auta göndermesi hakkinda ne düsünüyorsun?

Caner Erkin'in topu kale yerine bilinçli olarak auta göndermesi hakkinda ne düsünüyorsun?

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• Hakemlerimiz ve yeni kuralları ne güzel öğreniyoruz değil mi ?

Bu hareketler sadece bu iki takim arasındaki derbilerde olur.Bugün sahaya bir tane yabancı madde atan birini gören oldu mu ? Yada ceza sahasında kendini yere atan bir futbolcu gören oldu mu?

Ya da kirmizi kart gören oyuncuya dil cikarani?

1|4
    1|5

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 7

• Volkan

Caner

Emre

Meireles bunlar bozuk oyuncular şampiyonluk garanti gibi bişey ztn e bırakında atsın dışarı dimi :)

Bu arada tabiki güzel görüntülerdi ama caner bir o hareketi yaptı diyede abartmam bu arada Bilicte FB iyi o9lduğu kadar karakterli oyunculardan kurulu vs demiş güldüm akşam ya bilicide severdim kimse kusura bakmasnda oda şaşırmış :)

0|1
    0|1
  • Güzel bir centilmenlik örneğiydi. Aynı zamanda hakemlerimizin kalitesini de gösterdi, bu lig bu hakemlerle yönetilemez

0|1
    0|0
  • tam centilmenlik örneği gösterdi hakemin serbest vuruş vermesi ve sonra gol olması belkide maçı tekrar ettirebilirdi. bravo caner sen fenerbahçenin dinamosusun

0|0
    0|1
  • koyu beşiktaş taraftarı olarak fbli oyuncuların yaptığını tebrik etttim. fbli futbolcularda o kuraldan bihaber oldukları için topu dışarı attıklarını ifade ettiler. güzel maç oldu 2 tarafıda kutluyorum

0|0
    0|0
  • aferin canere

0|0
    0|0
  • Hakemin verdiği kararı kimse çözemedi bu yüzden doğru olanda dışarı atmakti ve öylede yaptı istese yapmazdı helal olsun

0|0
    0|0
  • sahada pitbull yoktu insan olanlar maç yapıyordu.

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;