Erkekler Size Soruyorum..

Çok şeyler yaşadığınız birisi deli gibi kıslandığınız felan filan.. Kızın ailesi istemedi çocuğu aradı belki de tehdit etti bilmiyorm. Ama kız vazgeçmedi ailesinden gizli ulaştı o istemedi hayal kurma,kızım bitti annenle babanla hallet dedi. Çocuk gibisin unut beni kendine iyi bak dedi dolu dolu yaşadığınız ve evlilik hayalleri kurduran o adam

Baban vermezse mahfolurum diyen adam. Gerçekten 5 aylık süreçte samimi olduğunu anladığınız ona hep benimsin karımsın diyen siz.

Kızda çok güzel eğitimli alımlı saf temiz kızın ilk sevgilisi.

Tabi gururu kırılıyo ailesi istemiyo kızın tam 1 ay sonra akrabasıyla nişanşanıyo.

Tüm sosyal ağda kayıp yok 6 ay sonra bir hesap açılıyo kızın hesabı hala açık sizce eskiyi takip mi ediyo unutamadımı?

Hı bıarada eski sevgilisi nişanlısına on basar o derece.

Teşekkürler şimdiden.

Güncellemeler:
Kız değil erkek nişanlanıyo :) yanlış olmasın.

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Oğlan ağır malmış.Kızında ne amaçla açtığına bağlı kimsenin niyetini kimse bilmez.Velhasıl en masumu kızın nişanlısı büyük ihtimalle.

1|0
    0|0
    • Kızın sosyal hesabı var zaten kapatmadı koyuyo fotoları gülerken gezerken ama asla,ilişkisi var demiyo oğlan 6 ay sonra hesap açıyo. Bencede o kız masum

Oğlanın babasıyla arası bozulmuş bu olaydan dolayı kızın babası çok ustıne gidiyo galiba.

• Süpersin tamamdır. :)

• Eyvallah :))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• kardes cocuk senın gozunu boyamıs ben olucak kolundan tutar karımsın dedıysem karımsındır ceker kolundan gotururum senı cocuk sadece gozunu boyamıs benım basımdan da bole bır olay gectı bende onun 2. cıktıgydım mesela bana bekaretını verdı karımsın omrumsun gunesımsın derdım ama kavgalı ayrıldık 3 ay yalvardım ortada kalmasın dıye ama hanım efendı dedıklerımı gururuna yedırememıs ıstemıyormus bende bırakdım ancak bole fakat ben bırıne karım dıcem hele benım ıcın bu denlı ısler yapcak kolundan tutardım aılen ya kabul edecek ya da evım evın omrum omrundur der alır gotururdum senı kı kız benı ıstemıyorum demesıne ragmen 3 ay ben pesınde kostum sırf bekaretı yuzunen ortada kalmasın sevıyorum zorluk cekmesın dıye ancak o gurur dıyorsa yoluma gıderım fakat lafın kısası eger kı senın kdar sevecek bır kız bende ona karım demıs olucam dedıgım gıbı evım evı omrum omrudur 1 sene aynı seyı gıyer onları ıstedıklerı gıbı gıydırırırım sofaya ac oturur ac kalkarım ama onları doyururum yanı anlaytacagın sevse karım dese ole gorse senı deıl baskasıyla nısanlanmak su anda sen dıye bedevı olurdu

1|0
    0|0
    • Adamsın kardeş sağol aynen öyle.

• yanı ısın oluru bu ben mı ben hala sevıyorum ama artık vazgectım he gunun bırınde namusum bekaretım derse o kız bana bende bu gunlerı hatırlatıcam pesınde kosdugum 3 ayı ama sen kızın delıkanlısısın dogru kızsın yanı bırgun elbet dogru erkegı bulucan ıns en az benım kadar seven bırını bulursun

• bence takip ediyor çınkü erkek güzel kadını asla unutamaz heleki o kadın erkeğe güzel şeyler yaşattıysa

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum... Sağol yorum için

• çok uzun soru yazmşın be okumasını üşendim :D

1|0
    0|0
    • Lütfen oku uzun değil :)

• Hımm tamam teşekkürler :)

• Bide bu oğlan kıza seni alıcam inşallah yok bunun diyo ileri boyutta da olmasa bişeyler yaşıyo kızı unutmuşmudır sence? Adamsa nişanlı yapsın neden korkup kaçıyo ya da saklanıyo?

Kızlar Ne Diyor 1

• bacım belliki sevmemiş seni. bu kadar taktına göre duygsal ve drin bir kişilin var. seninle ayna çapta düşnce ve duygu yapısına sahip birini bulman lzım yoksa mutsuz olursn. bende böle kötü bir ilişki yaşadım ama şu an mutlyum.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;