Ünlülerin meşhur olmadığını düşünün ?

yabancı veya Türk önemli değil, meşhur olmadığını varsayın ilk gördüğünüzde etkilenirdim dediğiniz bir ünlü var mı ?

1|0
3427

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 34

Erkekler Ne Diyor 26

• allahını seversen bişr çoğu alkolik bir çoğu uyuşturucudan içeri girmiş çıkmış, bir çoğu tele kız formunda neyinden etkilenicem... adı gibi namuslu kalan sayılı isim varken onlardan etkilenmek için iyice kafayı yemiş olmam gerekir... helede düşünsene soyunan cesur ve ünlü olan bir ülkedeyiz... yani

3|1
    0|0
    • ajan ben o açıdan sormadım ama bu mantaliteyle gidersen biraz da normal insanlara bak ünlülerden beterleri var ^^ benim demek istediğim onları ünlü olmadığını varsay normal sıradan sadece akrabaları arkadaşları tarafından bilinselerdi kimden etkilenirdin diye sordum ^^

• Katılıyorum ^^

• hatta birisi vardı 25 yaşında hem yapımcı hem oyuncu çok başarılı bir bayan, oldumu öyle olacak kardeşim

• ben tanımıyorum öylee birini sıradan olurlar

ayrıca ünlülerde ünlülüğün şikayet ettiği tek yanıı sokakta rahat yürüyememek

0|1
    0|0
  • barbara palvin, adriana lima, kate upton her türlü gideri var ünlü olsun olmasın

0|1
    0|0
  • victoria beckham

onu ünlü olduğu için değil güzel olduğu için beğeniyorum , gene beğenirdim :>)

0|1
    0|0
  • Hakkı bulut

0|1
    0|0
    • biliyorum yaa neler neler yaşadı zavallı oysa bana gelse böyle olmayacaktı

• denize düşen yılana sarılır sözünü doğruladı :))

• petek dinçöz

0|1
    0|1
  • İlyas SALMAN :) Çok seviyorum. Onu görünce kesin etkilenirdim.

0|1
    1|0
  • merve sevi :)

0|2
    0|0
  • Brad pitt ve barbara palvin :)

0|1
    1|0
  • Barbara Palvin olurdu sanırım

0|1
    0|0
  • Sarah Shahi: link

Roselyn Sanchez: link

Gülay Özdem: link

0|0
    0|0
  • ezgi mola,ezgi asaroğlu

0|1
    0|0
  • makyajsız hallerini bildiğim için hepsinden kaçardım heralde imaj gelişmemiş insanları etkilerki dunyada bol bol var onlarada yazık ımajın arkasında kendı olma fırsatını yakalayamıyolar buda gercek mutlulugu hıc bırzaman bulamıyacakları demek

0|0
    0|0
  • Ajdar'a bu dediğin işlemez. İlla ünlü olacak!

0|0
    0|0
  • meşhur olmayınca tadı kaçıyor elde edebilirmişim gibi hissettirdi -,-

0|0
    0|0
  • Alexis Texas :))

0|1
    0|0
  • Ebru Polat

0|2
    0|0
  • link amy lee

0|0
    0|0
  • Ricky martin'i gören kızların etkileneceğini düşünrüm :D benim içinde sevcan orhan :D

0|0
    0|0
  • Emma WATSON

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor... ;