Beşiktaş-Fenerbahçe Maçı ?

Fenerbahçe Beşiktaşa yatar mı yoksa Olimpiyatta Şampiyonluğunu ilan eder mi

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Beşiktaşlı olsam küfür ederim size arkadaş Beşiktaş yenince kesin yatmış mı olacak normal şartlarda Beşiktaş Fenerbahçeyi yenemez mi Galatasaray bile yendi Fenerbahçeyi Beşiktaşta yener ama siz alışmışsınız herkese yatmaya her mağlubiyetin altında bir bit yeniği arıyorsunuz

0|1
    0|0
    • İddia bile 2.15 vermiş size 2.30...ama anlatamazsin görmek istemeyenlere

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenerbahçe kazanmalı Galatasaray açısından, ama Beşiktaş'ın asılacağından da şüphe yok tabi ki.

0|0
    0|0
  • Emreye o kadar sinir oluyorumki Beşiktaş yensin,gerekirse 3. Olalım diyorum.

Besiktasa başarılar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Berabere biter o mac

Fener iyi oynuyor sonucta sampiyon olmak hakki birde aziz yildirimin durumu var..

daha cok hirslanacaklar

0|0
    0|0
  • Beşiktaş hakkiyla kazanır

0|0
    0|0
    • koskoca Beşiktaşı elazığspor yaptılar yahu ben bile sinir oldum

• bjk züke züke feneri yenecek(yatar mantığına karşılık)

0|0
    0|0
  • 1-) Yatar olayına katılmıyorum ama yenılebılırız kı yenılelım bence çünkü tarftar olarak bazı seylere hazır degılız. haftaya Saraçoğlu nda bayram yapalım.

2-)Fener yenıp Şampıyon olursa Çarşı alkışlancak bır durumun kapılarını açabılır. şiddete karşı olduğunu maç sonu gösterip örnek olabilir.

0|1
    0|0
  • saldırveeşiiiiiiktaaşşımmmoooğleeeeeyy <3

0|0
    0|0
  • Evet maçı beşiktaşa vereceğiz zamanında galatasaryda az yatmadı trabzona bursaya valla önüne gelene yatıyordu şimdi sıra bizde şampiyonlar ligine biz gidemiyorsak beşiktaş gitsin onların hakkı

0|0
    0|0
  • Ben Fenerli olarak Beşiktaş'a maçı vermesini isterim şampiyonluğu bir sonraki maçta atalım sorun yok

0|0
    1|1
Yükleniyor... ;