Beşiktaş fenerbahçe derbisi ne olur sizce

Beşiktaşın şampiyonlar ligi için galibiyetten başka bir düşünceleri yok Fenerbahçe ise kazanıp şampiyonluğu erken garantilemek istiyor zaten beşiktaşa göre daha rahatlar maçın sonucu ne olur sizce?

0|0
413

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• lalalalalayyyyyy fenerbahçeeeeeee ahahahahahahhaha :)))))))))))))))))

1|1
    1|0
  • fener alır.

1|0
    0|0
  • Bizim için beşiktaşı yenin lutfen

0|1
    0|0
    • Fenere muhtaçsınız :D

• Milyon tane cinconluyu hafta sonu feneri destelicek besiktas yenilsin die ulan besiktas ne kadar buyuksun helal olsun besiktasim :)

Erkekler Ne Diyor 13

• bence Fenerbahçe bu maça daha hazır ve istekli geliyor. Beşiktaşın defans göbeğine saldırırsa sonucu alacaktır. Bu maçta Beşiktaş Gökhan ve Olcayı iyi kullanmalı. orta saha da mutlaka önde basmalıdır. Bireysel hataları yüksek oyunculardan kurulu Beşiktaş taraftarın desteğiyle tempolu ve dikine oynarsa başarılı olur. Aksi takdirde Fenerbahçe topa sahip olacaktır ve defans göbeğinin önemli hata yapmasını zorlayacaktır. Maçın adamı adaylarım Oğuzhan, Atiba, Almeida, Emenike, Meireles, Gökhan. Eğer Fenerbahçe kazanırsa şampiyon olacaktır. Şampiyonluk halinde tüm takım ellerini kaldırıp Beşiktaş tribünlerini alkışlasın isterim. abartılı sevinç yapmadan birbirilerine sarılıp kenetlensinler. tüm tribünleri selamlasınlar.

skor tahminim 2-1 veya 3-1 Fenerbahçe kazanır.

1|0
    0|0
    • Ben koyu fenerli olmama rağmen beşiktaşın yeneceğini düşünüyorum çünkü şuan taraftara verebilecekleri en güzel hediye şampiyonlar ligi fenerbahçe ise zaten şampiyon ölümüne oynamasını gerektirecek bir durum yok

• Soran arkadas sen nasil fenerlisin size inat yenecegiz falan yaziyosun buraya farkli yaziyosun fener bize yatmaz ama hakem verebilir maci fenere hakem adaletli olsun cime gomeriz feneri

• Bol gollü zevkli ve hakemin mac sonucuna etki etmemesini diliyorum.Almeidanin gol sözü var bana :)

1|0
    0|0
  • Iyi oynayan kazansın ilk maç gibi seyir zevki yüksek bir maç olsun bizde izlerken zevk alalım. Inşallah biz kazanırız beşiktaş kaybetse bile ikinciliği bırakmaz çünkü gs kasımpaşayı geçemez

1|0
    0|0
  • ilk maç barselona real maçı gibi geçti. gerçekten muhteşem bir futbol vardı umarım yine öyle olur. skor ikinci sırada.

0|0
    0|0
  • Lider Fenerbahçe alır maçı.

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe kazanır.

1|0
    0|0
  • ne fark eder ki bu sene fener şampiyon

0|0
    0|0
  • beşiktaş kazanacaktır .

0|1
    0|1
  • sampıyonlugumuzu ilan ederiz

1|0
    0|0
  • beşiktaş alır.fenere tur attırmak istemezler.

0|0
    0|0
  • Fener alır ve şampiyon olur

0|0
    0|0
  • 2-2 biter maç

0|0
    0|0
  • Ya tabiki besiktasim alicak biz zorlasak kadikoydede yeneriz ki en son ole olmustu cimlere gomecez fenevi ilk gol olcay ya da almeida

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;