Topkapı sarayı'nı hala görmeyen ziyaret etmeyen kaldı mı?

elin yabancısı gavuru kırk yıllık istanbulludan daha fazla görmüştür topkapı sarayını acı ama gerçek bu. sanatsal rönesansı avrupadan çok önce bu topraklarda başlatan fatih sultan mehmet han zamanında yapılan ,ecdadımıza en yakın olacağımız yer. daha hala ziyaret etmeyen kaldı mı hiç bir zaman geç değildir unutmasın. hırkai saadet dairesini kutsal emanetler bölümünü haremi görmek için hala vakti var. elin turisti kadar ecdadımızı tarihimizi merak etmiyoruz. link

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• 7 defa gezdim. yakın zamanda yine gidicem ;)

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• müzekartları yarı geçersiz kılan adamlar var başta. bu sitemin sadece vatandaşa olmamalı.

0|1
    1|0
  • Ben gitmedim daha doğrusu gidemedim daha kısmet olmadı umarım en kısa zamanda gitmeyi düşünüyorum işim olduğu zaman yani..

0|1
    0|0
  • Bir gidemedim oraya!

Her evden çıkışta o niyetle çıkıyorum ama bir türlü gidemiyorum.

0|1
    0|0
  • Haklısın. Yabancı turistler bizden daha ilgililer bizim kültürümüze bizim tarihimizi. Bizimse umrumuzda değil. Çok yanlış.

0|1
    0|0
  • Çok doğru. Yaşadığım şehirdeki yerleri bile ziyaret edemiyoz ama adamlar ziyaret için taa nerelerden kalkıp geliyolar.. Halimizden utanmalıyız bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Arada Sırada Gidiyorum Tarih Eserleri Görmek Güzeldir

0|1
    0|0
  • İstanbula bir kültür gezisi planliyorum muhakak gidicegim mekanlardan birisi

0|0
    0|0
  • Geçen yaz gittim.75 lira fiyat çektiler geri döndük.

0|0
    0|0
  • aynen dediğin gibi kardeşim elini sallasan turiste çarpıyor bizimkiler azınlık. millete eğlence yozluk lazım osmanlı kimin umrunda.

0|3
    0|0
Yükleniyor... ;