İş arkadaşımın yalanına ortak oldum:(

Hemcinsime kötülük mü ettim bilmiyorum ama bugün iş arkadaşımın karısına yalan söylemesine ortak olmak zorunda kaldım. Müşterimiz olan bir şirketin şehir dışında toplantısı vardı bugün.toplantı için firmadan iki personel gönderilecekti. birinin eşi ben de gelmek istiyorum diye tutturunca iş arkadaşım toplantıya değil başka bir yere gitmesi onusunda iş değişikliği yapıldığını akşam da geç de olsa eve döneceğini söyledi ve ben de bu yalana eşlik ettim. eşi geçen hafta başka bir toplantıda yine peşine takılmıştı.ama bu sefer gidilecek yer, gidiş dönüş süresi ve bir arkadaşın daha olması sebebiyle kadının gitmesi için hiç de uygun bir ortam yoktu. kadına da kocasını bu hallere düşürdüğü için kızdım. üstelik bu iş arkadaşım benim amirim konumunda. eşi ile bu senaryo konusunda dialogu ben kurdum. diğer personele de aynı yalanı söyledik. olur da eşi arar iş yerine gelirse pot kıran olmasın diye. sadece ona eşlik eden arkadaş ve ben gerçeği biliyoruz. adam sonuna kadar mecbur kaldı bu yola.sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda kadınlar gerçekten anlayışsız olabiliyorlar mı bazen?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan sonra sakın kimsenin yalanına ortak olmayın. Yoksa ortak olduğunuz yalan yüzünden sizin de başınız yanar dürüst olun hele ki bu iş hayatında çok çok önemlidir. Hayır öyle değil böyle demelisiniz şeffaf olun ama her şeyi görün her şeyi duyunda demiyorum...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Bazen Değil.Sonuçta Arkadaş Çalışıyor Kendileri İçin Bayanın Böyle Yapması Çok Saçma Kendinizi de Kötü Hissetmeyin Çünkü Erkek Yanlış Şeyler Yapmadı İş Gereği Böyle Bir Tezgah Kurmak Zorunda Kaldı.

0|0
    0|0
  • iki odun attın altına :)

0|0
    0|0
  • sen yine de çiftlerin arasına girme...boş yere başın ağrır

0|0
    0|0
  • İşiniz gücünüz dalavere ne olursa olsun yalan söylenmesi iyi bir şey değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0