Saçma gelebilir. Ancak rüyamı gerçekleştirmek istiyorum, sadece 1 saatliğine kiralamak çok mu pahalı olur sizce?

Arkadaşlar ben rüyamda birkaç ay önce güzel ve loş bir kafeteryada taburede oturmuş Sam brown'ın Stop'ını söylediğimi gördüm. Üzerimde parıltılı sırt dekolteli mini ve uzun kollu bir elbise vardı kafamda da tüylü bir şapka. Ve mükemmel söylüyordum uyandığımda kulaklarımda çınlıyordu sesim, çok gerçekçiydi. Daha sonra sözlerini ezberledim şarkının uzun süre çalıştım ve birkaç arkadaşım çok beğendi.

Şimdi aynısını yapmak istiyorum hatta bu hayalim için deliriyorum bile diyebilirim:) Ama nasıl yapacağım hakkında hiç fikrim yokken şimdi en azından stüdyoya gidip sesimi kareoke eşliğinde kaydedebileceğimi öğrendim. Ama geriye o cafe / bar ortamı kalıyor, sadece 1 saatliğine kiralamak çok mu pahalı olur sizce? Bunu yapmayı deli gibi istiyorum.

Güncellemeler:
Bunu gerçekleştirebildiğim gün burada güncelleme ve link eşliğinde paylaşacağım:) Umarım gerçekleştirebilirim ve umarım beğenirsiniz. Çok çok teşekkür ederim herkese:))), sanırım çok aşırı zor ve para gerektiren birşey değil.)

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• neden kiralayacaksın ki? herkesin içinde yapsan kimse bişey yapmaz alkışlamak dışında

1|0
    1|1
    • İleride çocuklarıma gösterebileceğim, ve misafir olarak gelen arkadaşlarıma izleteceğim mükemmel bir anı:) Rüyamda gördüm ve gerçekleştirdim! Hikayesi bile güzel:)

• :) sen söliceğini söledin boşver, çooook teşekkür ederim;)

• rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• zor bişey değil

0|0
    0|0
  • çılgınları severim hadi bakim kolay gelsin.. :D

0|0
    0|0
  • Biraz pahalı olur ama tanıdık birini bul

1|0
    0|0
  • Tanıdık müzisyenler yok mu? Onların çaldıkları kafeye git, bu isteğini yerine getirmek için rica et. Para vermene lüzüm yok.

0|0
    0|0
  • :) Ciddi olamazsın... Omega 3 öneriyorum:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bar olması şartı yoksa bir cafede yapabilirsin :)

0|0
    0|0
  • "Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır."

S. M. Power. Bu geldi aklıma, sen uyanmışsın çoktan.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;