Etkili dövüş teknikleri nelerdir?

:d kullandiğiniz en etkili dövüş teknikleriniz nelerdir
0 0

En İyi Erkek Görüşleri

  • Muay Thai dövüşçüsüyüm. Rakibime göre hareket ederim. Low Kick vurmayı çok severim onun haricinde mide bölümüne diz atarım. Orta boyluysa ve onda yeteri kadar esnek hissedersem High Kick vururum ardından dönerek bir daha. Yumruk olarak da sol direk. sağ direk. sol direk, spinning beck fist vazgeçilmezimdir ^^

    • offffffffff seninle kavga etcek olana şimdiden üzüldüm gerçi bunu hakeden çok insan var dışarda keşke benim arkdaşım olsaydın bikaç teknikte ben öğrenirdim:)

    • Dışarıda kavga etmekten uzak dururum, konuşarak anlaşmayı tercih ederim. Zor durumda kaldığımda kavgadan çekinmem ve sonucu ağır olur :) arkadaşım olsaydın öğretirdim tabiki

    • Kardeş karşın dakinin de eli armut toplamıçak onuda bil

  • Kavga çıkacağını sezdiğin an boğazını tutup yana çevirip gözüne çok sert bir kafa at. Veya mesafeni koruyup çok sert çenesine bir aparkat at

En İyi Kız Görüşleri

  • baana ilk vurmasına izin veririmsonra sacından tutar kafasını yere egerim alttan tekme atarken diğer kolumlada neresıne ne gelirse cimciklerimtırnakalrımı gecirirm sonra kafasınıkaldırıpiki tokat arım hali kalmaz zaten her zaman işe yaramıstır :D

  • lafımdır benim.

    o anlık vucudunu acıtmaz ama kafasına takılabılır laflarım..

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 26
  • Biz adamı efendiliğimiz ile döveriz.

    Not:MMA Dövüşcüsüyüm

    • hangi şehir dostum ?

    • Ben Amerikada yaşıyorum dostum WandFightTeam Las Vegas Nv. maç olacağı zamanda Chute Boxe

  • Para ve iman gücü karşısında hiç bir dövüş tekniği duramaz :)

  • o kişiyi önemsemem cevap bile vermeye değer kılmam ancak illa üzerine geliyorsa kesinlikle ilk kafayı sen atman lazım kafayı vurdunmu nakavt.

  • Tokatım sağlamdır parmak izi garantili

  • tekme tokat dalacan kardeş :D erkeklerin testisleri çok hassastır kızlarınkini bilmiyom :D

  • ağır bir el, hokkalı bir tokat

  • :D burada beyler paşalar ASLAN kesilmişte sokakta hepsi kedi maşallah devir bozuk devir adamm makinayı çekiyo takır takır mermi yagdırıyo bırakın bu boş lafları :D

  • kızlar için en etkili dövüş saç çekme yüz tırmalama :D

  • Çenesine Vurup Burnunu kırmak..

    Hep BaşarmışımdıR :)

    • o kadar boks yaptım hiç birinin çenesine vurup burnunu kıramadım :(

  • Kafa atarak

  • Sokak dövüşü en sevdiğim teknik

  • Osmanlı tokadı ve ucan kafa.

  • Özelden yaz analtırım. Lisanslı Muay-Thai ( Tayland Boksörüyüm)' de sen ne yapacaksın :) ?

  • Wing Chun.

  • lu kombın sol krose sag krose aparkat kalkabılıyosa helal olsun

  • Allah ne verdiyse girerim

  • Boynuna yumruk ya da tekme attımmı bayılıyor zaten :D

  • kızların dövüş tekniği kapanmayan çenesidir

  • Osmanlı Tokadı

  • Mideye ve testislere çalışırsan nakavt :)

  • Daha Fazla (7)