Chelsea yönetimi yerinde siz olsaydiniz kararınız ne olurdu ?

Chelsea, Şampiyonlar Ligi'nde Atletico Madrid'le eşleşmesi halinde, sözleşmesinde 'oynayamaz' maddesinin bulunması nedeniyle forma giyemeyecek. Maviler, Courtois'nın oynaması için Atletico'dan 5 milyon Pound istiyor.

• 5 milyon pound isterdim
    A seç
  • 5 milyon icin turu riske edemem.Oynamasina izin vermezdim
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Tesadüf oldu ve 2 takim eşleşti cevabi çok yaninda göreceğiz.. Benim şahsi fikrim chelsea hata yapıyor.courtois olmazsa Madrid zayif düşer

0|0
515

En İyi Kız Görüşü

• elbette isterdim, madem ki öyle bir madde koymuşuz ki karşı tarafta buna razı olmuş o zaman?

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Versinler parayı oynatmalarına izin verelim.Zaten Abramovic'in takımıyız 5 milyon pound'u riske etmek çokta aptallık olmaz.Çok genç bir oyuncu ahım şahım bir performans göstermez hatta aksine Chelsea karlı çıkar.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • 5 milyon icin turu riske edemem. Oynamasina izin vermezdim

0|0
    0|0

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Chelsea için 5 milyon Paund çerez parası olduğunu sen de biliyorsun. Ki Chelsea PSG'ye normalde elenecekti. Elenmemesinin de PSG'nin arap şeyhlerine para yedirdğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • futbolu öldürdüğünü düşünüyorum bu durumu.

eğer bir adamdan bu kadar korkacaksan niye verirsin ki :/

0|1
    0|0
  • Chelsea için çok akıllıca hamle olur.

Courtois'in Atletico için önemini bilemem ama Chelsea iki durumda da karlı çıkar.

0|1
    0|0
  • uefa da oynar diyo hangisi olcak şimdi

0|1
    0|0
  • ben chelsea başkanı olsam yönetime ali dürüst ve abdurrahim albayrakı mutlaka alırdım.hoca olarak imparatoru getirirdim.kaleye muslera defansa semih kaya ortasahaya selçuk inan mutlaka transfer ederdim...

0|1
    0|0
  • bence adamlar hâkli oynatmazdım.5 milyonu verirlerse oynatirdim Madrid i eler paraninda tadini cikarirdim.

0|1
    0|0
  • kupayı Real alacak bu sene ronaldo yarı final maçlarından birinde hat rick yapaca finaldede 1 gol atacak

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Genelde zaten böyle sözleşmeler yaparlar ve 5 milyon pound istemeleri de normal :)

0|1
    0|0
  • yorum yapamıcam.

0|1
    0|0
  • Chelsea'ye paramı lazım :) sözleşmeye ne koymuşsam o geçerli kardeş.

0|1
    0|0
  • Atlentico 2 yıl önce 4 atmıştı ona Hazard olmadığı sürece Atlentico ezer geçer.

0|1
    0|0
  • para zaten madrid yenemez en azından para alsın

0|1
    0|0
  • Ben olsam final anahtarını almak için 5 milyon poundu verirdim courtios çok önenli bir oyuncu

0|1
    0|0
  • İzin vermezdim

0|1
    0|0
Yükleniyor...