Her haltı yiyipte neden düzgününü ararsınız ki ?

Bi adam her kızı tanıdıktan sonra neden hep yedeğe bir temizini atar ..hadi diyelim attı ve kızda onu çok seviyor. Üstelik bulduğu kız mükemmel. Bu adam gerçekten evleneceği o kıza sadakatli olur mu ki ?

Güncellemeler:
Genelleme yaptım ama insan olanları tenzih ediyorum..ben bunu yapan kişilerden bahsediyorum. VE sorum şu karşısına çıkan kız onu her şeyiyle kabul ediyorsa ve gerçekten mükemmelse buna rağmen gözü hep dışarda olur mu ?

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• bakın hanım efendi , siz bir erkeksiniz ve belli güdüleriniz var yani cinsellik falan neyse etrafınızdada bir çok kız var ve onlar için cinsel ilişki sıkıntı değil siz nasıl diyebilirsiniz ben bu kıza dokunmıyım temiz kalsın yarın öbür gün evleneceği çocuk temiz isterdiye ? biz erkekler diyemiyoruz .

fakat etrafınızdaki kızlar ilişkilerine belli bir sınır koyuyor sizde bunu kabullenmekten başka ne yapabilirsiniz hiç genelevleri es geçelim onlar mecburi durumlarda :D neyse sonuç olarak evleneceğiniz zamanda zaten kızlar evlenmeden olmaz kafasında olduğundan sende temiz olsun demicen :)))

hee kızlar istiyor diye erkekte yapmak zorundamı diyorsan git erkek piskolojisi üzerinde biraz bilgi sahibi ol derim çünkü erkek yaratılış olarak cinsellik konusunda kadınlardan daha pasifler.

kızlarımız namus ve ahlak kavramlarını biraz daha iyi idrak etseler biz erkeklerde ona göre muamelede bulunuruz.

kendi adıma konuşmuyorum genel olarak konuşuyorm .

0|0
    0|0
    • Size Hak veriyorum ..yorumunuz için teşekkürler

• haha erkek gönlünü gidp erkeklemi eğlendiriyor :D başka bir kızla :)

bütün kızlar düzgün olsalar erkeklerde takılmalık kız bulamasa elindekinin kıymetini bilir ve onadeğer verir . bütün suç kızdamı diyeceksiniz bence evet çünkü erkek var olduğu ilk günden beri aynı değişen birşey yok sadece kızlar daha açık daha rahat ve daha modernler :) benimde lisede sevdiğim oldu ama ben düşünemezdim bile çünkü düşüncesi bile kötüydü ozmn ama şimdi 2 günde sevgili 3. günde aşık olup4 .günde yatıyorlar. :(

• ama evet aslında haklısınız eskiye oranla kızlar biraz daha sıkıntıda bu konu çünü erkeğe kolay kız çok artık facede ekle iki sohbet et 3-4 gün sonra sevgili ol :)) eskiden bir kıza yaklaşmak için neler yapardık o sayede yaratıcılığımız gelişti :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• erkeklerin çoğu kadının dış kabuğunun güzelliğine bakar, ama bilemezler kadının dışı güzel ama içi her ne kadar iyi ya da kötü, bunu düşünmeden ön yargılı, ön zihniyetlerine görgü kurallarına uyarak, dış görünüş olarak sevmeye başlarlar aşık olurlar, ama bir kadın tanındıktan sonra o kadın erkek için sıradan bir kadına dönüşür, çünkü kalp ve beyin uyuşmuyor dur, erkek kadını kendisi gibi olabilecek kadını hayatında tutmayı ister, bu erkeklerin yedek dedikleri ise boş kalma korkusunu yaşarlar, hani yüreğim ve dolu his ettireyim amaçlı olandan yararlanırlar, yeni sev bulduklarında yeni aşık oldukları kadına başka bir defter açılır, fakat durum yine aynı yerden teyp kaseti gibi aynı şarkıyı dinlemeye benzer gibi durum olur... saygılarımla Murat UZUN.

0|0
    0|0
    • ^teşekkürler yorum için ..

• Genellemelerden kaçınmalısın önce..

0|0
    0|0
    • Güncelleme yaptığına göre yanıt verebilirim sana.. bu tür kişiler evlenseler de, yarın bir gün karşılarına daha güzel biri çıktığında ona da gözü kayar.. İflah olmaz uslanmazlar yani anlayacağın.

• teşekkürler yorum için..

• bi erkek kızın herşeyini kabul ediyorsa kızın gönlü onda durur mu? aynı birebir durur dersen erkekte sadece sevgilisine bakar durmaz dersende erkekte yedekte tutar

0|0
    0|0
  • öylelerine halk arasında biz ... deriz

0|0
    0|0
  • sözlerinde küfretme derler usulsüz..

onca o çocuğuu nasıl anlatayım küfürsüz..

0|0
    0|0
  • Olur

.

0|0
    0|0
    • nasııl

• hevesini almıştır herşeyden dışarda gözü olmaz evlenince evinin babası ekmeginin adamı olur

• bende öyle düşünüyorum..ya da öyle olmasına inanmak istiyorum :(

• yüzde yüz kıza bağlı. sadakatli olursa erkek neden olmasın..

0|0
    0|0
    • kız mükemmelse ?

• Ne demiş mevlana ^^Rabbinin hükmü vuku buluncaya kadar, senin nasibin sana ulaşıncaya kadar..Ulaşamayanların ise senin nasibin olmadığını anlayacakları vakte kadar..SUS^^

• evet. iyi demiş mübarek. bize zor geliyor napalım cahiliz. susmayı bırak bağırıyoruz. zayıfız işte insanız.

• şerefsiz .. kalleş vicdansizlarindan bahsediyorsun galiba .! 1 insan nasıl başlamişsa öyle biter .!

0|0
    0|0
  • Bilmiyoz baci bilmiyoz ama olmaz evlensede gözü başka kızları ister

0|0
    0|0
    • ama niyeki yani nedir rahatlık mı batıyor

Kızlar Ne Diyor 3

• insanlar cok garip değil mi?

0|0
    0|0
    • herkes birbirinden daha daha garip

• bence mukemmelse hatun bu durumu sındırmez net

0|0
    0|0
    • kadınlar sevdiklerinin kusurlarını görmezler ki onlar gibi ..hatta çok seven kadın geçmişini çok eşelemez..sence böyle değil mi ?

• degıl bence cok seven kadın onunla ılgılı her ayrıntıya dıkkat eder. önemlidir çünkü.. senın bahsettıgın bagımlılıktır.

• işte bu yalan dolan yüzüden bu sebepler yüzünden evlilikten aşktan soğudum. Allah bildikleri gibi yapsın aşk tertemiz yaşanacak.öpmek iş bilmem hep cinsel hiç anlamıyorum hiç aşkıda cinselliğe vurdular kirlettiler

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;