Benden daha mal birisi var mı acaba?

bir kızı çok seviyorum. kız en yakın arkadaşımın arkadaşı. haberi yok ama. evine birkez hediye göderdim, isimsiz. ama ne olduysa şüphelendi. anlamasın diye arkadaşımı ikna ettim, kendisinin gönderdiğini söyledi. arkadaş olarak tabi. sonra ben göndermeye devam ettim, hatta bir kere facebookta aç olduğunu yazınca pizza bile gönderdim. hepsini arkadaşımın yaptığını sanmış. arkadaşımdan hoşlanmaya başlamış. ve dün açıldı. ne yapacağım bilmiyorum. aranızda benden daha mal var mı?

Güncellemeler:
haber vereyim dedim. konuştuk. bir daha beni görmek istemiyormuş maalesef. yardımlarınız için teşekkür ederim

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

• Allah seni napmasın. Çocuğu gebertirim senin yerinde olsam.

0|1
    0|0
    • çocuk başkasını seviyor. çocuğun bir suçu yok. kız hoşlandı

• hoşuna gitmemiş

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bırak onlar çıksınlar sonra kızı kandır elinden al macera olsun

0|1
    0|0
  • iyilik yap denize at durumu olmuş resmen.bence arkadaşını ikna et söylesn gerçekleri.

0|1
    0|0
    • arkadaşımın bir suçu yok zaten. anlatmak istedi ama izin vermedim. kız ondan hoşlandısa benimle çıkmaz, benimde onunla çıkacak yüzüm olmaz doğrusu. çokta seviyorum ya

• ama sen olayı daha zor bir duruma sokuyorsun. arkadaşının adı herneyse onunla ilgili seninle konuşmam gereken seyler var de. bir yerde bişeyler içmeye davet et. sonrada herşeyi tek tek anlat ama amacım seni zor duruma sokmak değil sadece gerçekleri bil istedm yinede onunla olmak istiyorsan saygı duyarım falan de çokta yüz verme tabi

• :) konuştuk ya. bir daha beni görmek istemiyormuş

Erkekler Ne Diyor 7

• Niye saklıyosun arkadaşım hoşlandığını anlayamıyorum ben sizi ya :D

0|1
    0|0
    • kız çok güzel. açıkçası aynaya baktığımda ben bile onun yanına yakışmadığımı düşünüyorum

• Yüz vermesede canını sıkma sen peşinden koşma ayrıca eyw de geç

• tavsiyelerin aklımda olacak dostum. eyvallah

• git söyle geç olmadan lan sevdiğin elden gidiyo... bak bugün bişey yap daha da geç olmadan acele et bırak sayfayı ara mesaj at bişe yap

0|1
    0|0
    • yapmayı düşündümde, eğer benim arkadaşı sevdiyse nasıl çıkarımki onunla. o da benimle çıkmaz zaten

• arkadaşım zaten başka birisini seviyor. benim yüzümden oldu bu. ona kalsa çoktan anlatmıştı

• o zaman ne üzülüyosun be reis :(

• Henüz rastlamadım.

0|2
    0|0
  • cesaretın yok galıba acıl derim buyolda kaybetmek te kazanmaktır

0|1
    0|0
    • ne cesaret nede özgüven var. bakalım durumu anlatmaya çalışacağız ama umarım ters tepmez.

• adam maldan anlıyor arkadas

0|1
    0|0
    • :D:D:D normalde olsa hakaret kabul ederim ama haklısın budün

• senden daha malını tanımıyorum şu anda :D Bu yaptığını Sabri Reis Yapmazdı :D

0|1
    0|0
    • haklısın dostum,ne denilebilirki

• cenabet :DD

0|1
    0|0
    • arkadaşımda sırayı karıştırdın demişti bana.

Yükleniyor... ;