Galatasaray Lisesi başkanını devirdi!! Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dün yapılan genel kurulda Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz mali yönden ibra edildi lakin idari yönden ibra edilmedi bu sonuçla Galatasaray tüzüğü gereği erken seçime gitmek zorunda ve Mustafa Cengiz bir daha aday olmayacak. Evet arkadaşlar üzücü bir durum ne düşünüyorsunuz..Galatasaray Lisesi başkanını devirdi!! Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
212

En İyi Erkek Görüşleri

• Galatasaray lisesinden olupta gerçekte hiçbir şekilde Galatasaray bağlantısı olmayan bireylerin Mustafa Cengiz’e yönelik İbra edilmemesi yönünde oy kullananları şiddetle kınıyorum ve derhal kulüp üyeliğinden ve bu liseci zihniyetinizden uzaklaşmalarını tavsiye ediyorum
    Galatasaray lisecilerin değil has Galatasaray ruhu taşıyan taraftarın takımıdır
    Liseci zihniyetiniz batsın

0|1
    0|0
  • Mali ibra sonrası idari ibrasızlık yönetimin esastan değil usülden onaylanmamasıdır. Başkanın bazı söylem ve eylemleri gerçekten yanlış. İbra etmeyecek kadar mı; bence hayır. Ancak bu, kongrenin de hakkı. Taraftarın ibra etmeyenleri fotoğraflarla hedef göstermesi en büyük suçtur

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fransa ve Ermeni kurucuları takımında lisenin de ne bekliyordunuz ki 🙂

0|2
    0|5

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

110
  • Açıkçası bayağı şaşırdım, hiç beklemiyordum. Bundan sonraki süreç bakalım nasıl olacak. Kim gelirse gelsin ama faydalı olsun veya Cengiz hakkını arasın ama şu dönemde çok iyi olmadı.

0|1
    0|1
  • Lise haddini aşıyor. Rant, nemalanmak, paraları cukka etmek için yapılmış bir darbedir. Zenginler zaten ama doyumsuzlar

1|0
    0|0
  • Halledilir üstesinden gelinir liseli camiasının oyunu da bozulur

0|2
    0|0
  • Galatasaray halkındır falan yazan arkadaşlar kusura bakmayın ama tuttuğunuz takımı tanımiyorsunuz 😀

0|1
    0|0
  • Galatasaraylı değilim bilemiyorum 😊

0|2
    0|0
  • Düşman içimizde

0|1
    0|0
  • Galatasaray'ın en büyük rakibi liseci zihniyettir.

0|1
    0|0
  • Hayırlısı

0|1
    0|0
  • Boş şeyler. millet neyle iğraşıyor siz neyle...

0|0
    0|0
  • Okumak isterdim

0|0
    0|0
  • Gakatasaray halkındır liselilerin değil. Devletimizden bu lisenin takımla olan bağlantısını kesmesini Galatasaray'ı liseli saçmalığından kurtarmasını vatandaş olarak istiyorum

0|1
    0|1
Yükleniyor...