Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz'in ibra edilmemesini nasıl yorumluyorsunuz?

2. başkan Albayrak tepkisini bu şekilde gösterdiGalatasaray başkanı Mustafa Cengiz'in ibra edilmemesini nasıl yorumluyorsunuz?
Güncellemeler:
Bilmeyenler için ibra etme temize çıkartma anlamına gelir

0|0
323

En İyi Erkek Görüşleri

• Yağlı suratı bile o kadar zarara rağmen ibra ettiler adam bizi avrupadan men edilmekten kurtardı gidişat iyi şampiyonluk için umut var abuk sabuk bahanelerle cengizi ibra etmediler bu yapılanı anlamak mümkün değil ama liseli oluşumundan kurtulmamız şart bir kez daha net ortaya çıktı bu karar yönetime ve taraftara yapılan bir haksizlik tir bana göre

0|0
    0|0
  • Malatya maçında tribünde bunun tepkisini vereceğiz. UA tribün kuzey altta kombineliyim gelsin herkes o maça bu kaosa artık dur diyeceğiz Sebahattin başkan gerekeni yapacaktır...

0|0
    0|0
    • bir gsli kongre üyesini dinledim beinsportsta, seçim mayısta yapılabilir acelesi yok dedi kendisi.. Ben Fatih Terimin yerine başkan olur takimi okan veya hamzaya ya da bülent e emanet ederim

• Fatih terimin yerinde olsam*

En İyi Kız Görüşü

• Liselilerin işi onlar nasıl hak sahibi olabiliyor ultrAslan dır hak sahibi deplamanda iyi gğn de kötü günde olandır

0|1
    1|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

221
  • Saçmalık. Dursun'a bile ibra veren kurul bu adama vermedi. Üstelik birkaç yıldır da iyi idare etmesine rağmen. Muhtemelen liseli tayfası veya başka bir organize grup Fatih Terim'i de başkanı da istemiyor.

0|0
    0|0
    • Fatih Terim baskan olsun mayısta sizin için den sagliikisi bu bülent hamza veya okani da takımın başına getirsin

• Galatasaray tarihinin en şerefli iki adamı cengiz ve albayrak

0|0
    1|0
  • Liseli tayfanın işi olduğunu düşünüyorum.
    Olan yine Galatasaray'a olacak. İnşallah şampiyonluk yolunda bu tarz durumlar oyuncuları etkilemez.

0|0
    0|0
  • Galatasaray üzerinde oynan oyunlar yeter artık.. herşey şerefsiz tüpçü ve yiğeni fıkonun başının altında çıkıyor

0|0
    0|0
  • lisecilerin şeref yoksunluğu..
    başka bir açıklaması yok..
    ultraslan gerekeni söylemiş ve bu işin peşini bırakmayacağız..

0|1
    0|2
  • Sen benim teknik direktörüme sokak serserisi diyemezsin dedikten 1 saat sonra alaşağı edilmesi çok normal değil mi?

0|0
    0|0
  • dursun özbek loading...

0|1
    0|0
    • ben bu hikayeyi biliyorum. Sonunda fatih terimi kovuyorlar

• Galatasarayda başkanlar figurandır. Nasil ki Fenerbahcede yani bizde antrenörler figuran olup başkanlar esassa.. Gs de de tam aksi ben Fatih terimin yerinde olsam bunun üzerine mayısta başkan olurum takımın basuna okan buruk ya da hamzaoglunu getiririm

• bu arada mustafa cengiz dursun ozbekin elini güçlendirmek icin yaptğı secimdr yanlışlıkla başkan oldu kimse beklemiyordu

• Kahrolsun liseci zihniyet. Bu adamların elinden alınması lazım koskoca klüp 3-5 dinazorun oyuncağı değil.

0|0
    0|0
  • Aşiret ile yönetilir gibi yönetiliyoruz şeriattan farkımız yok her şey normal

0|0
    0|0
  • Vallaha ben bu kulüplüyüm ama hayırlısı neyse o olsun...

0|0
    0|0
  • Yesinler birbirlerini moralim düzeliyor

0|0
    0|0
  • Resmen faziaaa

0|1
    0|0
  • Faşizmin zulmü

0|0
    0|0
  • Derin dursun özbek

0|0
    0|0
  • Haketmedik

0|0
    0|0
  • o liselilerin ya

0|0
    0|0
  • Yönetimin kararı.
    Saygılar.

0|0
    0|0
  • Gs lobisi başkanın süresini bittiğini gosterdi

0|0
    0|0
  • Adamları yediler ya liseli tayfa sıkıntılı

0|0
    0|0
    • o liseliler tek tek tek tek şey ediceksin an k evlatları ( gs sk. içinde oluşan lobi için )

• Sorma ya kendilerinden olmayanları görmezden geliyolar onlar için gs başarısı ikinci planda, onların bu zihniyetinden temizlenmeli gs

• Görücez bakalim daha neler olacak.

0|0
    0|0
  • Yazık oldu

0|0
    0|0
  • galatasarayı liseliler yönetiyo, hahaha

0|0
    0|0
  • Memleket ne halde senin düşündüğün şeye bak

0|0
    0|0
    • inanır mısın sirf bunun olacağını bildiğim için soruyu kadinlara kapatmayı düşündüm fakat cidden Galatasaraylı kızlara ayıp olmasın diye yapmadım.. Tek bir sorum var SANA NE! Ilgi alanin olmayan bir konu ise yorum yapmaz geçersin ben kız sorularına gidip stilettolarla ilgili yorum yapıyor muyum bana ne.. Neden saygı göstermiyorsun git ya

• Galatasaraydan sananeyse futbol topundan sananeyse ne halt ellemeye geldin yorum yaptın abla? Esas saygısızlığı benim ilgilendiğim. bir konuyu aşağılayarak sen yapıyorsun.. Topu sevmiyorsunuz diye her dakka yüzümüze vurmak parazit cikartmak zorunda değilsiniz bizde sizin yalgiginiz tonla seyi saçma buluyoruz ama bu saygısızlığı yapmıyoruz topla gebe kaldınız doguramiyorsunuz ya

• memleket ne halde diyorsun burda takılıyorsun

Yükleniyor...