Bu sizi ne kadar kırardı ?

Biriyle tanışıyorsunuz.Değer vermeye başlıyor ve önem veriyorsunuz.Konuşmasına sohbetine herşeyine alışmaya başlıyor ve hatta özlüyorsunuz. Onu görmeseniz bile yazarken gülümsüyosunuz.Hatta birazdan uyuycaksınız ve onu aklınıza getirip ufak bir gülümseme ile başınızı yastığa koyup yarını iple çekiceksiniz.. Anlamadığınız bir şekilde kanınız ısınıyor. Yazdığı şeylere anında cevap veriyorsunuz. O ise size bişeyler yazmak yerine buradaki soruları cevaplamakla meşgul ve bunu size açıkca dile getiriyor.Fakat nolursa olsun istemsiz bir biçimde ona kıyamıyorsunuz. Size soruyorum bu sizi nasıl kırardı ?

0|0
2011

En İyi Kız Görüşü

• Bosa hallenme gönlüm derdim :) O bunu acikca dile getiriyorsa, sorulari cevaplamak bana yazmakdan daha fazla ilgisini cekiyorsa, o zaten hic senin olmamis demektir :) Saka bir yana kirilmaz sen bak dalgana bende kendi yoluma der ondan sonra merhaba merhaba yapardim :)

0|2
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• Kırılmaya yer aradığımı düşünürüm...

Ve o benimle sürekli ilgilenmek zorunda da değil

Haklıdır kırılmam.

1|0
    0|1
  • tabikide kırardı

1|1
    0|0
  • aklına gelmeyi beklerim. ve kırıldığımı belli etmezdim . https://www.youtube.com/watch?v=J23BBMHcOJQ&feature=kp

0|0
    0|0
  • Öncelikle o duyarsız insanı kınıyorum !

Ama şu da var ki önemsemiyor olsa dile getirirdi !

Dürüst bir vatandaş olduğunu düşünüyorum !

Üzgün olduğunu da biliyorum ! Adım kadar !

0|0
    0|0
    • Kınanıcak bir durum yok benim aptallığım :'( çok çabuk değer veriyorum :'( ama değeri hakeden biri ve kendimi çok yakın hissettim ona :'( önemsemek davranışlarla dile getirirlir :'( fındığım o benim minnak fındığım :'( üzgün değilim resmen kahroldum :'(

• Lütfen üzülme o cezasını çekiyordur bir yerlerde pişman olarak !

uykusu olmasa saatlerce konusur eminim ! :(

• Herkes birbirine mesaj vermiş konu altında vay anasını :D

Belki üzülürüm ama ona bunu belli etmem ilk üzülüyorum derim beni umursamazlığı için baktım üzülmemi takmıyor yapacak bişi yok kalbe görmekten başka bazen bir şeyleri zorlasan da olmaz

0|0
    0|0
  • Saçma bir şekilde kırardı. Hatta kendime küfrederdim. Ne saçmalıyorum ben diye.

0|1
    0|0
  • o kişiyle aramdaki bağa göre değişir.bu kişi sevgilimse çok kırılırım üzülürüm ama eminim bunu anlamazdı.eğer sevgili değilsek sadece arkadaşsak bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • zaten acikca dile getirmis yani bu yuzden kirilmazdim cunku acikca demis yani.. eger acikca dememis olsaydi bu beni kirardi.. bosuna kirilma derim sanada :) fazlada kapilma bence ..

0|0
    0|0
  • -.- gebersin salak derdim.

0|1
    0|1
  • çok fzla kırardı beni..ama vazgeçemezdim galiba..

0|1
    0|0
  • bu soruyuda onun gozune sokmak ıcın sormadıysan bende suzan degılım :D

0|0
    0|0
  • kırmaması için elimden geleni yapardım çünkü kötü durum ya..

0|0
    0|0
  • Bir yerde kopar bende ipler o yuzden sıkıntı yok yolunu yapmaya devam etsin

0|0
    0|0
  • Kırılmazdım. İlgimi bildiği halde bunu yapıyorsa kırılırdım ama.

0|0
    0|0
  • Biraz hassas bir insanım, bayağı kırılır ve ondan uzaklaşırdım.

0|0
    0|0
  • soruyu tam anlamıyla anlamadm

0|0
    0|0
  • LilyPad- katılıyorum ..

0|0
    0|0
  • Cok kırılırdım sanırım :/

0|0
    0|0
  • oda sana deger veriyor seni özlüyor:)))ama sen cvap yazamadıgın içiçn seni kırdıgını düşünüyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İnsanlara gitmesi için müsade etmek zorundasınız. Birileri sizinle birlikte olmak istemiyorsa, yapacağınız bir şey yok. Zaman alacak anacak unutacaksınız. İnsanlara saygı göstermenin en iyi yöntemi budur, kişi bunlar anlar veya anlamaz. Bu sizin ne kadar erdemli olduğunuzu gösterir. Müsade edin, bırakın gitsin. (: duygularınızı anlamayan herkes gitsin, siz onlarla kalın..

0|1
    0|0
  • Verdiğim değerin kıymetini bilmiyorsa rahatsız etmem. Gururlu olmak gerek konuşmak istese konuşur zaten. Onu da anlamak gerek içinden gelmiyorsa onu suçluyamayız.

2|1
    0|0
  • ey güzel kız üzme bu kardeşimi

0|1
    0|0
  • Hiç kırılmazdım. İsteyen istediğini yapar, bana bağlı yaşamak zorunda değil.

1|0
    0|1
  • Öyle güzel bir soru sormuşsun ki bitanesin valla keşke face gibi etiketleme olsaydı duy bunları duuuyyy o kendini bilir..

0|1
    0|0
  • kardeşim böle şeyleri bu sitede yaşayacak kadar düştün mü ya.. nasıl bir yokluktasın...

0|0
    0|1
    • düştüğüm falan yok kardeşim sitede olduğunu nerdne çıkardın

• Yazdığı şeylere anında cevap veriyorsunuz. O ise size bişeyler yazmak yerine buradaki soruları cevaplamakla meşgul ve bunu size açıkca dile getiriyor.. buradaki soruları cevaplamakla meşgul demişsin.. ee burası neresi? yazıştığın kız buradaki sorulara cevap veriyor sana yazmıyor bu sitede olmuş olmuyor mu?

• kendini kaptırma oğlum derdim. en nihayetinde burada herkes birey, çıkıp gitse bir daha bulamayacağın bir insan.

0|0
    0|0
  • kırılmam o dediklerin bana olmuyor

0|0
    0|0
  • bakalım vazgeçecek mi diyorda olabilir bence bırakma onun sende ne kadar değerli olduğunu belli etmeye devam et sonuna kadar

0|0
    0|0
  • o eskidendi kardeşim.

0|0
    0|0
  • emin ol cok kırardı ugrasma derım fazla kırılma

0|0
    0|0
Yükleniyor...