Spor salonuna veya ağırlıklara ayıracak param yok yine de fit olacak şekilde evde ya da parkta çalışabilir miyim?

Önerilerinize açığım :D

0|0
128

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut ağırlığınız ile spor yapabilirsiniz extra olarak parklarda standart bir barfiks demiri bu programı cesitlendirmede işinize yarar. Fakat parklardaki makine sistemleri bakımsız ve çok yanlış tasarlanmis sadece barfiks demiri onunda dışındakilere bulaşmayın

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çalışırsın tabi , internette bununla ilgili sürüyle video var profosyonel kişiler tarafindan yüklenen onun haricinde senin kapasitene göre sana uygun programlar hazirlayan uygulamalar da var..

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

117
  • Tembelsen yapamazsın kendimden biliyorum evde 10+2 squat 10+2 mekik vs derken 12 de aman karnım acıdı birazdan yaparım deyip koltuga cekılıyor ınsn. Ama salonda o sekılde calısmıyor sistem hem azme gelyosun hemde iradeni saglamlastriyosun. Senden omce baslamıslari görüp hırs yapıyosun

0|1
    0|0
    • dediğim gibi salona ayıracak param yok ama salonda da çok sıra bekliyormuş millet anladığım kadarıyla. tenha saatlerde gitmezlerse yani.

• Kendine gore ayarlamalısın eger gitmeyi dusunuyorsan konusursun hocanla ben bu saatlerde musait olabiliyorum oncelık saglarlar ve 3 aylık paketler uygun oluyor. Onu da deneye bilirsin evde yapmaya calıs maddiyatn duzen aldıgnda gt derim.

• Tabi ki evde kendin sguat yapabilirsin. Mesela bacak egzersizleri var özellikle çok etkili. Sağlıklı beslenme yani rejim yapabilir bide sağlıklı spor yaptıgın sürece ağırlıklara gerek yok bende ilgilendiğim için ve bir ayda muhteşem fark gördüm bacak kısmında özellikle

0|1
    0|0
  • mekik- şınav eksik etme, çalışabilirsin tabi. kendine bir antrenman programı çıkar her türlü yararı olur. oturmaktan iyidir.

0|1
    0|0
  • Özellikle evinde yapabilirsin üşenme erteleme vazgeçme iste yeterki zaten sğor salonlarına gidenlerin sadece yüzde 5 i spor için gidiyo 😉

0|1
    0|0
    • Ağırlığa ayıracak paran yoksada vucut ağırlığınla şınav mekik squat vs internette hepsi var bunları yapabilirsin

• Bizim evimiz de koşu bandı ve dambıllar var mesela
    Ben bu şekilde kardio veya squat çalışıyorum

0|1
    0|0
  • olursun yürüyüş yap sınav mekik vs egzersiz calış..

0|1
    0|0
  • Aynı mantık zaten sadece birinde 1 ay ise öteki 45 gün de olur

0|1
    0|0
  • Evde çalış ama ayda 100 tl veremiyorsan tabiki. 100 tl varsa eğitmen ile çalışmak daha verimli olur.

0|1
    0|1
  • Askeri yöntemle çalış spor salonları mikrop bakteri hep ev daha sağlıklı

0|1
    0|0
  • Tabi ki evde çalışabilirsin videolar programlar var gerek yok.

0|1
    0|0
  • Ayarlanabilir dumbell seti al her türlü giderin olur

0|0
    0|0
  • Neden olmasın ki?

0|1
    0|0
    • bilmem o zaman neden herkes spor salonlarına, ağırlıklara paraları bayılıyor :D

• Boşver onlar sadece kazık yiyo..

• 30 gün fit diye bir uygulama var öneririm

0|1
    0|0
  • Tabii ki birsürü videolar var buna yönelik araştır

0|1
    0|0
  • Olabilir tabiki

0|1
    0|0
  • Evde calisabilirsin

0|1
    0|0
  • Evet çalışabilirsşn

0|1
    1|0
  • Benle evlen üstümde spor yap

0|0
    0|1
    • ı-ıh, evlenmem. evlenmeden olursa geleyim.

Yükleniyor...