Eşim futbol tutkum yüzünden neden hayatı zindan ediyor?

Merhaba beni tanıyan tanır ama aile konusu olduğu için gizli soruyorum.
Fanatik galatasaraylı çepni karadenizliyim, ordudan. Hem fanatik hem de çepni olunca işler farklı boyut alıyor. Çepni nedir diye soracak olursanız en üstün Türk ırkıdır. Her yerde çepni olduğumu söylerim diğerleri bizim kadar türk değiller. Ayrıca galatasaraylıyım hemde fanatik. Fakat eşim galatasaraya ayırdığın vakti bana ayırmıyorsun deyip duruyordu. Devamlı kavga ediyorduk bende tamam artık sana daha fazla zaman ayıracağım dedim erkek sözü verdim. Fakat tutamayınca bana erkek değilsin demeye başladı. Ne yapacağım ben akıl verin?
Güncellemeler:
Güncel

0|0
1212

En İyi Erkek Görüşleri

• Birgün senin gibi olacak sonum diye inan evlenemiyorum bıle tek sevdam Galatasaraydir.

1|0
    0|0
    • Futbolu seven biriyle evlen yoksa ne erkekligin kalır ne başka birşey

• Daha nasıl aşacak erkeklik bu

• Orasida doğruda seviyorsam onu elden ne gelir?

• Onu kafana çok takma. Bu senin hobin korkak olma sana öğüdüm bu karadenizli cesur ol

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1110
  • Tanıyorum ama birazcık ağırlığı eşine versen olmaz mı. Ayrıca erkek değilsin tabiri kaba olmuş. Orta yolu bulmak en güzeli

0|0
    0|0
  • Tutamayacağın sözü verme. Üstün ırk ne yaa türksün işte ötesi yok. Ego kasmaya gerek var mı? Eşime gelince eğer kocam beni bir futbol takımından üstün tutarsa onu boşarım. ya da , onunla berber oturur maç izlerim. Bende galatasarayliyim bu arada.

0|2
    0|1
    • Kendini galatasarayla kıyaslamak hata

• Ahahah ergen mısım oğlum bu nasıl cevap 😂😂 hadi bak işine. Karına acıdım ama sana 10 kat acıdım 😂

• Kendi acizligine acı önce zavallı

• Konu ile de ne alakası var? En üstün Türk ırkı ne ola kardeşim? Bir de siz türemeyin şimdi ülkenin başına...

1|0
    0|0
  • Irk , din, dil , ırk, renk insanlarda üstünlük unsuru değildir bu bir.
    "Ben mi Bilmemnespor klubu mu" muhabbetleri artık komik değil. Insana insan gibi futbol kulübüne futbol kulübü gibi değer verirseniz sorun kalmaz.

0|0
    0|0
  • Fanatik olmanız ayrı bir dava. Kendinizi diğer insanlardan üstün görmeniz benim dünya görüşüme ve dinime göre yanlış. Ailenizi, eşinizi ihmal etmeden spor sevginizi yaşamaya devam etmek dozunu ayarlamak sizin elinizde.

0|0
    0|0
    • Galatasaray benim canım herkesin bir tutkusu var benimkide bu İstanbul'da yasıyorum galatasaraya yakın olabilmek için

• aile birliğini bozan hareketler bunlar 52, söz ağızdan bir kez çıkar söz veripgereğini yapmıyorsan karın haklıdır değilsindir ozaman. Yapcak bir şey yok...

0|0
    0|0
    • Rizeli yapma ben futbol dışında sözümü tutarım bilirsin

• FB nin küme sorunu yok olmazda

• Göreceğiz

• En üstün türk ırkı biz g. vur tohumuyuz zaten evet 🙄 neye göre kime göre üstünlük pardon

0|1
    0|0
  • Hem en üstün Türk ırkından geldiğini iddia edip Fransız kökenli masonların takımını tutmak ironik 😂

0|1
    0|0
    • Türkiyedir galatasaray ne masonu sen 8 taşlımısın rum bahçemi

• Hahaha Türkiye’ymiş Galatasaray. Bak bakalım Fransızca bilmeyen tek bir yöneticiniz var mı 😂 Apo hariç. Galatasaray lisenin ana dili bile Fransızca ulan 😂😂

• Bu ülkeye avrupa kupası getiren biziz çamur atma

• Oncelikle çok türk olmak ve az türk olmak kürt Çerkez Laz olmak arasında ne gibi farkliliklar var anlamadım yani saf ve en fazla türk e fazladan maaş extra hediyeler ya da fazladan vatandaşlık hakkı verilmiyor diye biliyorum..
    Sorunuz ile ilgili şunu yazabilirim ki eğitimli bilinçli kültürel yönden belirli zekaya yaklaşmış çiftler birbirlerinin hobilerine ve sevdiği ilgilendiği alanlara saygı gösterirler ki böyle olmak zoruna.. eşiniz resim siz müzik veya siz spor eşiniz doğa tutkunu olabilir..
    Evlilik demek birebir her durumun oluşumun içinde birlikte olmanız zorunlulugu değildir. . o kız arkadaşları ile bir gün veya gün içi bir gezi tertiplerken sizde hali saha maçı veya stada gidebilirsiniz.. Önemli olan bu hobileri ve ilgi alanlarını gün içinde takıntı haline getirip 24 saatiniz e yaymamanizdir.. Eşler birbirlerine bu konuda saygı göstermeli ve bu alanlarda boşluk birakmalidir

0|0
    0|0
  • Kadın haklı. Futbol fanatikliği ahmaklıktan başka birşey değildir. Ayrıca en üstün Türklerden olduğunu iddia etmişsin kime göre neye göre ben senden daha üstünüm Kütahyalıyım eyv

0|0
    0|0
  • Al eşini götür gezdir sendr ona ilgisiz olduğunu gösterme biraz ilgi herşeyin ilacı

0|0
    0|0
  • Konu disi ama cepni ler karadenizde en cok nerede var ts şalpazari mi?

0|0
    0|0
    • Ordu giresunda çok ama Balıkesir, Manisa, Kırşehir, Gaziantep tede var

• Birisi ile idda ya girmistimde en cok nerde var orakari biliyorum

• Ben hayatımda futbol kadar boş iş görmedim.

0|0
    0|0
  • Kafkas en üstün türk ırkı salama deksjs

0|0
    0|0
  • Eşin ayıp etmiş bence :)

0|0
    0|0
    • Etti ama ne olacak böylr

• Hiç sevmiyor futbolu denedim

• Ah be şans işte. Ama bu tutku başkadır seni anlayamaz sıkıntılı bir durum.

• Biraz ona ilgi göster

0|0
    0|0
  • Boyle kılıbık erkekler de var işte

0|0
    0|0
  • Sen kasinmissin. Erkek sozu diye horozlanirsan, gecmis olsun. Ayrica su dunyada aileden daha onemli sey mi var? Tamam fanatik ol ama, oldugun vakit basinda spor kulubun cenazeni kilmayacaka. Sevdiklerin ve basta esin olacak. Aradaki baglari guzel tutmak gerek. Fanatiklikten bagimliliga gectiyse durumun evde huzursuzluga yol acar.

Kendine engel olamadigina gore bagimli olmussun.

0|0
    0|0
    • Evet galatasaraya aşığım

• Ask degildir o takinti, esin adina uzuldum

• Boyle gdierse o evlilik iyice yipranir, hayatin maclardan ibaret olmadigini anlamalisin.

• Aslında eşinin haklılık payı var nolur sanki 15-20 dk dişini sıksan biraz ilgi sevgi göstersen saçını okşasan gönlü olsa eşinin

0|0
    0|0
    • Erkek degilsin demesi normal olamaz

• Bende cepni ve fanatigim ama sevdiklerimi ihmal etmem asla mac icin
    Benim parami maasimi fb gs vermiyor

0|0
    0|0
  • Sözünü tutacaksın , ne olursan ol dişine mukayyet ol bro

0|0
    0|0
    • Tutamiyorum

• Sen her sözünü tuttunmu