Fenerbahçeliler neden çete gibi davranıyorsunuz?

0|0
612

En İyi Kız Görüşü

• Ne cetesi ya onlardan olsa olsa kanarya ve kafes kuslari dernegi kadikoy subesi olur asdfg

3|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• eziklik psikolojisi. akp gibi düşün karşında okumuş kültürlü her yerde olan bir düşmanın varken sen tek başına onunla uğraşamayacağını anladığında koşun la koşun tribindeler.

2|0
    1|0
  • Sahasında Kupa Kaldırdığımın Çocukları İşte Boşver

2|0
    1|0
  • Dötleri kalkmısdı dün indirdik ama dua etsinler 5 atmadık

2|0
    0|0
  • siz hala gidin ya bizim uefa kupamiz var diyin neye saracaklarini sasirdilar* fark olmus 10 kimda oynayin teke tek

0|0
    2|0
  • Böyle bir soruyu sormakla nasıl agresif ve kasıtlı bir düşünceye sahip olduğunu gösteriyorsun, Fenerbahçe Çete değil Türkiye'nin en büyük Camia'sıdır çekemeyen Çete desin senin gibi

0|0
    2|2
  • Fenerbahçe taraftarının doğasında vardır çetecilik. FB taraftarının genel profili de böyledir.

Bunu, Fenerbahçe'yi dost gören bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum.

0|0
    0|0
  • çünkü kanlarında var.

0|0
    0|0
  • Çeteden kastin ne bebegim

0|0
    0|0
  • Aziz yıldırım sağolsun ...

0|0
    0|0
  • Kedilerde çete gibi

0|0
    0|0
  • Biz bir çete değil bir CUMHURİYETİZ:

0|0
    2|1
    • Cumhuriyet Tektir Beyinsiz :D

• Hakaretlere gell.. işte bu yüzden biz farklıyız anlıyomusun senin ve senin gibilerle aynı safta durmak istemiyoruz

• OZAMAN NEYMİŞ N.K.F.V.A.S

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kimse bizi cekemiyooo ohhoohh 60 70 80 size en iyi ceken anten tavsiyesinde bulunabilirim sıkıntı yasamazsınız snrasında gizli bağğğğyannnn ;D

1|0
    4|1
  • işte gene bir gs konusu gene altta sayın gs lılardan hakaretler bilmemneler sizler önce saygıyı öğrenin resmen iyice tiksindim gs dan

0|1
    0|0
    • ahahaha ablam azıcık kalınlar zaten san zahmet törpüleyiver :D

biri vesile olmadıkça gsliyim :D

• Aaaa :D ne meraklıymışın abla olmaz ki yaa ardında kalanlara yazık bana yazık benim bebeğe yazık :(

• oyyy o zaman seve seve yollarım :D

• Fenerbahli olmak bir ayricaliktir agzi olan konusuyooo

2|0
    3|1
  • Aynen yaa hepsi birer gangster ! dzfg

0|0
    0|0
    • bacaklarını törpületiceksin illa bana dimi :@

doğru yolu bul diyorum sana geç fb ye gs tüü kaka dedim :D

• hugh söz konusuysa bende herşey durur öyle deme wolwerineim benim hırr :D ahahaha

seni de aldırıcam yanıma söz orda artık sana da leo yu yaparız dicaprio olan :D

• sen de işini biliyorsun ;)

• Fenerbahçe liler e herşey yakışır sen çete diyorsan oda yakışır aslanım fenerbahçem yürü kim tutar seniiiiiiii :))))

1|0
    0|1
Yükleniyor... ;