Formula 1'e ilgi duyan var mı? Favori pilot ve takımınız kimdir, nedir?

Formula 1 başlıyor.Formula 1'e ilgi duyan var mı? Favori pilot ve takımınız kimdir, nedir?
Güncellemeler:
Bu arada ben vettel, redbull tutuyorum. Birde arka siralardan force india takımını perez ve ocon u geçen sene çok beğendim.

0|2
112

En İyi Erkek Görüşleri

• Scuderia Ferrari.. Vettel tabiki ne kadar zaman zaman bizi çileden çıkarsa da.

0|1
    0|0
    • vettelin eşiyle sorunu varmış hocam. bir kere insan evladı ve inanılmaz yetenekli. bir kere en önde giderken takım emri ile yavaşlaması söylendi. son 3-5 tur sanırım sürekli en hızlı tur rekorunu kırdı. böyle bir adam işte :) kendileri.

• Hollandalı çok iyi gerçekten ben olsam Ferrari'ye onu alırdım ama Leclerc'i aldılar hayırlısı pazar günü yarış var zaten görücez.

• leclerc de ne gördüler onu bilemedim ben şahsen.
      yani estaban ocon olsun sergio perez olsun çok daha iyilerdi. anlamadım yani. göreceğiz

• SOCHİROHONDA

0|1
    0|0
    • e tabi honda forse ediyor. bir ara reno patlama yapmıştı ki inanamadığım derecede çok iyiler.

• İnşallah 🙂

• umarım iyi bir sene olacak.

En İyi Kız Görüşü

• Renault f1 takımı \ Daniel ricciardo favorim

0|1
    0|0
    • walla bravo bir bayan olarak seni tebrik ederim. bende ricciardo yu çok severim :)

• Düz slash genelde klavyenin alfabe kısmında oldugu için "djital/sosyal" ortamlarda daha çok kullanılıyor bende bu üşengeçligi propaganda etmek icin semboller kısmına girip ters slash kullandım demeyi çok isterdim ama hayır sadece düz slashı bulamadım ters denk geldi bende ona bastım 😀

• Ters slaşı bilgisayar işini bilenler kullanır. Uzun aciklaman için teşekkür ederim 😀. Hackerlar falan yani.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

010

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...