Sizce neşeli olan insan aynı oranda duygusal mıdır?

Arkadaşlar bazen çok şaşırıyorum çünkü mesela bakıyorum yıllarca komedi dalında tiyatro yazmış oynamış bir çok insan aşırı duygusal şiirler yazabiliyor. Benim yakın bir arkadaşım var, kendisi ortamlarda yaptığı espiri ve şakalarla tanınır. her şeyi dalgaya alır, gülmediği tek gün yoktur.geçen gün sana şiir defterimi gösteriyim dedi. görseniz, nasıl melankolik nasıl duygusal. şaşırdım kaldım. bunun gibi bir kaç örnek daha görünce mutluluğu üst düzeylerde yaşayan insanların duygusallığı da üst düzeylerde yaşayabildiği kanısına vardım. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• eğer bir insan mutlu olmayı başarabiliyorsa bu duyguları yaşayabilmek için verilen büyük çabaların sonucudur haliyle de aşırı duygusal olmayan insanlar komedi yapmakta fazla başarılı olamazlar ama herkesi güldürmeyi başarıyorsa içinde çok yüklü bir duygusallık vardır ... farz-ı misal ben :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayır.. " Sinirli olan insan , aynı oranda duygusaldır "

0|0
    0|0
  • Mutluluk Bizim yüzümüzde sabahları var sizleri güldürmek için

Geceleri Ağlıyoruz Ruhu dinlendirmek için :)

0|0
    0|0
  • evet yani bazı yani küçük şeylere gülen insanlar kimi zamanda çok duygusaldırlar

0|1
    0|0
  • doğru olabilir bende çok neşeliyimdir çokta duygusalımdır ama öyle şiir yazmışlıgım yok

0|0
    0|0
  • bence hayata bakış açısına ve deşarza bağlı herkes farklı tepkiler verebiliyo

0|0
    0|0
  • bence hayatlarında aldıkları en kötü derslerden biri olarak gördükleri için daharahat anlatıyorlar oysa bizim her şeyimiz kötü gibi geldiğinden yoğunlaşamıyoruz bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• soruda beni anlatmışsın dersem cevap olur sanırım :).hayat insanları saatlerce güldürdükten sonra odasında makyajını silerken ağlayan palyaço gibi.bi gerçekten yansıttığımız yönümüz birde saklı kalan duygularımız var .çok normal :)

1|0
    0|0
  • evet öyledir.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;