BEŞİKTAŞ 3-2 Konyaspor! Nasıldı sizce maç?

BCeren1903
⚫⚪BEŞİKTAŞ'ımız evinde konuk ettiği Konyaspor'u 3-2 mağlup etti. ⚽#Ljajic ⚽#Burak ⚽#Kagawa

📌👤Şimdi özet bölümünü çok derin tutmıycam. Kısaca şöyle ki Karius hariç gayet güzel bir maçtı benim için; ama futbolda yeteneğin önemi olduğu kadar şansta önemlidir; ve attığımız 5-6 pozisyon hatta belki de daha fazlası gol olmadı. Ljajic'in golüde, Burak'ın golüde enfesti. Karius ilk geldiğinden beri ondan memnun olmadığımı söylüyorum ve gene söyliycem. Yediği ilk gol basit bir pozisyondu. Fabri gelmeli... Hiç olmadı Utku geçmeli kaleye, en azından tecrübe kazanır... Veee goool. 90 + 3'te geldi gol. Çok şaşkınım. Tam " Tamam bu maç berabere" demiştim ve hatta öylesine benimsemiştim ki... Gene bir son dakikada BEŞİKTAŞ. Kagawa aradan rahat bir şekilde bıraktı👌Maç sonra eriyor. Taraftar müthişti🔥 Takım emek verdi gerçekten.

Tebrikler BEŞİKTAŞ'ım♥
#bCeren1903
Güncellemeler:
11 ay
Normalde maçın kurtarıcısı net Kagawaydı; fakat bazı futbolcuların hemen gaza getirilmesini sevmiyorum. Kesinlikle Kagawa büyük iş başardı, tebrikler. Destekliyorum da sonuna kadar; ama şimdiden abartmak istemiyorum. Ne olup ne olmayacağı belli olmaz;J Teşekkürler Kagawa🙏
12
3
Görüşünü yaz