BEŞİKTAŞ 3-2 Konyaspor! Nasıldı sizce maç?

⚫⚪BEŞİKTAŞ'ımız evinde konuk ettiği Konyaspor'u 3-2 mağlup etti. ⚽#Ljajic ⚽#Burak ⚽#Kagawa

📌👤Şimdi özet bölümünü çok derin tutmıycam. Kısaca şöyle ki Karius hariç gayet güzel bir maçtı benim için; ama futbolda yeteneğin önemi olduğu kadar şansta önemlidir; ve attığımız 5-6 pozisyon hatta belki de daha fazlası gol olmadı. Ljajic'in golüde, Burak'ın golüde enfesti. Karius ilk geldiğinden beri ondan memnun olmadığımı söylüyorum ve gene söyliycem. Yediği ilk gol basit bir pozisyondu. Fabri gelmeli... Hiç olmadı Utku geçmeli kaleye, en azından tecrübe kazanır... Veee goool. 90 + 3'te geldi gol. Çok şaşkınım. Tam " Tamam bu maç berabere" demiştim ve hatta öylesine benimsemiştim ki... Gene bir son dakikada BEŞİKTAŞ. Kagawa aradan rahat bir şekilde bıraktı👌Maç sonra eriyor. Taraftar müthişti🔥 Takım emek verdi gerçekten.

Tebrikler BEŞİKTAŞ'ım♥
BEŞİKTAŞ 3-2 Konyaspor! Nasıldı sizce maç?
#bCeren1903
Güncellemeler:
Normalde maçın kurtarıcısı net Kagawaydı; fakat bazı futbolcuların hemen gaza getirilmesini sevmiyorum. Kesinlikle Kagawa büyük iş başardı, tebrikler. Destekliyorum da sonuna kadar; ama şimdiden abartmak istemiyorum. Ne olup ne olmayacağı belli olmaz;J Teşekkürler Kagawa🙏

0|0
312

En İyi Erkek Görüşleri

• Beşiktaş güzel mücadele etti kazanamay'ı hakeden taraf oldular bu kesin. Tâbi Karius'a verilecek milyon Euro lara gerçekten acıyorum yazık günah onun dışında Beşiktaş 2. lik için mücadelesini sürdürmeye devam ediyor Tebrik ediyoruz 👏

0|0
    0|0
  • maçın sonucu kagava ipten aldı
    atılması gereken manşet bu bence...

düzgün bir insan istifa edip takımın önünü açar her şey para değil kazandı kazanacagını zaten şenol güneş istifa etmeli..

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

210
  • Savunma da sıkıntı var çok gol yiyoruz gol yiyince olay sadece kaleciye bağlanmaz Beşiktaş bu sene çok gol yiyen çok pozisyon veren bir takım durumunda.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de tuttuğum tek takım Başakşehir. Çok yakında şampiyon olacaklar.
    Beşiktaş bugün çok çalıştı elinden geleni yaptı.

1|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak diyorum Beşiktaş iyi takım ama biraz kendisini düzene sokmalı hatalarını düzeltmeli

1|0
    0|0
  • Konya iyi oynadı Beşiktaş’ım gene kazanması bildide şu kariusun kolunu kim çaldı allah için versin

1|0
    0|0
  • Ulan kagawanın önünü açtılar gol atsın diye öyle bir pozisyon olamaz

0|0
    0|0
  • Önemli olan 3 puan yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim😂

1|0
    0|0
  • Biz şampiyon olamadık ( #Trabzonspor )

Keşke #Bjk olsaydı.. Tebrikler yinede.

0|0
    0|0
  • Evet 3.400 tl lik kuponum uzatmada geldi, ama bir daha besiktasa taraf bahsi tovbe.

0|0
    0|0
  • Konya hakettiği kazanmayi

0|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0
  • Ben 3 - 1 demiştim neyse 3-2 de iyi 🤞

0|0
    0|0
  • konya nın yenilmesi iyi oldu lig beşinciliği yarışın da