Ne yaptınız sevdiğiniz için yaptığınız en büyük fedakarlık neydi ?

Erkekler En Fazla =) ?

Ne Yaptınız sevdiğiniz için yaptığınız en büyük fedakarlık neydi ?

//

mesela onun için ağlamak-kapıda yatmak-herkesi karşınıza almak vb gibi ?

1|0
038

En İyi Erkek Görüşü

• evlendim daha büyük bir fedekarlık düşünemiyorum dünyada

1|0
    0|0
    • =) süper mutluluğunuz daim olsun=)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• 2 yıl peşinde koştum.Hep ona sevdiğimi söyledim ama o kabul etmedi.2 yıl sonra sınıfımıza başarılı bir arkadaş geldi.Bende gidip ikisinin arasını yaptım.4 ay sonra da ayrıldılar.O zaman ben gerçek aşkı aramaya başladım,o ise yaptığı hatanın pişmanlığını anladı.

1|0
    0|0
  • Neler Neler.

1|0
    0|0
  • çiçek aldık :D

1|0
    0|0
    • =D büyük fedakarlık =) güzel ama yapmayanlarda var sonuçta=)+1

• öyle yani elini sallaya sallaya giden de var :D manikin yanına :P

• tavlamak ıçın bı haftada 200tl harcadım kazak harıç kontorler taksı parası evıne bırakırdım köşeyı dönunce taksıden ıner yururdum o nerden bılıcek garsonlarla kanka oldum bulaşık yıkamadım ama çok dıl döktum kız mı bunları bılmez butun arkadaşlarıma borcum var

1|0
    0|0
    • =)ciddi mi süper ötesi ya +1

• ve ıkı sevgılıye para yetıştırmek çok zor bıde stratos var o kızdan daha önemlıydı ama ondan bıle vazgeçtım 50tl ye bısıklet kaskı almıştım onu bıle sattım 25lıraya sınemaya gıtmek ıçın sonrada bıdaha uretmedıler o kasktan

• kız arkadaşım için 1600 km yol gittim 17 saat yollarda geçti ona ulaşmak için ve sadece 2 saat civarı gördüm ve senede bunu 3 defa yapıyorum..

1|0
    0|0
    • allah daim etsin=) mükemmel=)

• Şİmdiki sevgilim için daha pek birşey yapmadım

Eskisi için ...

Eski ?

Eski sevgilim yokki sildim ben geçmişi :D

1|0
    0|0
  • Bi gece sabaha kadar sarılıp uyudum

Düşünüyorumda harbiden salakmışım şimdi olsam yapmam

1|0
    0|0
  • Ben sabaha kadar kapıda oturmuştum, o ayazda... Ben dünyayı karşıma almıştım ya her ne kadar zor bir aşk olsa da.

1|0
    0|0
  • Bugüne kadar ne birini sevdim nede fedakarlık yaptım , sadece yarış motorumu seviyorum , ona iyi fedakarlık yaparım , kız mız aşk boş iş , zaten en ufak cafenin önüne çeksem motoru bütün kızlar yığılıyor başıma , daha neyin sevgisi olsun , ben kullanıp çöpe atıyorum onları :)

0|0
    1|0
  • Sevmekti daha ötesi olabilirmi

1|0
    1|1
    • olamaz çok haklısınız mükemmel

• yok öyle acizce salya sümük durumlar içine asla düşmedim ama atılacak en büyük ve en ciddi adımları attım.yani hep ailemle tanıştırdım ve hep aileleri ile tanıştım.tabi bu prensip eskidendi.

0|0
    1|0
  • ne ekerse onu biçtirdim :)

sen ne yaparsın sevdğin için

1|0
    0|0
    • ailemi ikna etmek için çok çabaladım başta karşı çıktılar ama ben yanında durdum ve sonunda sevgimize inandılar

• 14ü diye istiyoruz=)

• güzel bir tarih ama çok erken rezervasyon etmeniz gerekli :)

• senin en fazla yaptığın fedakarlık neydi arkadaşım ?

1|0
    0|0
    • onun için herkesi karşıma aldım ve şimdi mutluyum benim için ağlamıştı kıyamadım evet dedim şimdi bizimkilerde onun iyiliğini gördü ve inandılar çok şükür =)

• böyle bir soru çok yakıştı o zaman sana ;) +5

• =)eyvallah sağolasın

• yıllar önce sabahtan akşama kadar işyerinin önünde beklemiştim ama geçti gitti o günler hey gidi günler heyy :)

1|0
    0|0
  • bunlar fedakarlık seven insan sevdiği erkeği kapıdada yatırmaz ağlatmazda

0|0
    1|0
  • 2 sene önceydi. o trabzon 'da ben İstanbul 'daydım.

Otobüsle İstanbul 'a gelecekti. Bende atladım uçakla trabzon 'a gittim sonra onunla birlikte aynı otobüse binip 18 saat yan yana koltuklarla İstanbul 'a geldik.

1|0
    0|0
    • güzeeeeeeeeeeeeel =)

• Güzel ama tek kötü yanı bunu haketmeyen biri için yapmış olmam :)

• Çok şey anlatılmaz o derece

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmadım. Ben aşka falan inanmıyorum zaten. İyi ki de yapmamışım şu an yalnız olduğuma göre değmezmiş :)

0|0
    1|0
  • Erkek adam yaptığı fedakarlığı söyler mi hiç :)

1|0
    0|0
  • Sevdim abi daha ne yapayım :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;