KS üyeleri aklınızı başınıza alın! :)

Her KS üyelerine demiyorum saçma sapan soru soranlara diyorum. Adamın biri Herkes napıyor alalım cevabı yazmış 5* almış diğeri Kuru fasulyemi Taze Fasulyemi yazmış öbürüde gözüme parmağını soktu hamile kalırmıyım demiş Kızın biri Tavsiye edebileceğiniz Kitaplar vb yazmış 1* almış 2 yanıt verilmiş saçma sorumu sormamız gerek 5* almak için bunumu istiyorsunuz? Bu tür insanlar hakkında düşüncülereniz neler aklı başında olanlara sesleniyorum :)

Güncellemeler:
Bi ricada bulunmak istiyorum soruma 5* verirmisiniz saçma soru soran arkadaşlarımız,kardeşlerimizin bu sorumu görmelerini istiyorum yorum yapan herkese ayrıca Teşekkürlerimi sunuyorum.

0|0
115

En İyi Kız Görüşü

• Soru soranlari elestirmemek lazim aslina bakarsaniz...

Cünkü ragbet en cok hangi sorulara olursa insanlar,büyük bir kismi en azindan

o sorulara yönelirler.Benzer sorular sormaya cabalarlar

diye düsünüyorum.

Su durumda bence sorandan cok cevaplayanlara yogunlasmak lazim

ki bunu ben pek önermem acikcasi.

0|1
    0|0
    • Haklısın ama popüler cevapları bir gözden geçirin yani o kadar saçma sorular var ki KS sitesine gülmek için geliyorum diyebilirim.

• Ben de tesekkür ederim gül icin :) kolay gelsin

iyi geceler

• İyi geceler

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• herkes işine gelen soruyu cevaplıyor

0|1
    0|0
  • var öyleleri nabalım..

0|1
    0|1
    • Tek yapmanız gereken şey saçma soruları cevapsız bırakmak herkes böyle yaparsa neredeyse hiç kimse sormamaya başlıyacaktır :)

• Bu bir uyarıdır.

0|1
    0|0
  • Bırakın pembe dünyamızda burası olsun

Toplum sorunu aslında çocukluğumuzda başlar basılmaya,olmamız gereken kalıplar

0|1
    0|0
  • eee malum cogunluk dandik olunca kendine yakn hissettigi sacma soruları begeniyor :)

0|1
    0|0
    • Bizlere orjinal mallar gerek =) bu KS sitesi bilgi amaçlı sitesi gibi olmalı Ekşi Sözlük gibi mesala :)

• Ben vermiyorum hiç puan zaten bana da veren omuyor sorumu bilr 2-3 kişi cevaplıyor ks'ye küstüm ben.

0|1
    0|0
  • Millet işine gelen soruyu cevaplıyor .

0|1
    0|0
  • Ciddi sorular pek cevaplanmıyor ne yazık ki

0|1
    0|0
    • Beyin yormaya deymez düşüncesiyle akıllarına gelenleri yazıyorlar utanmasalar wc'deki klozetim bozuldu nasıl yaparım diye sorarlar soranda vardır büyük ihtimal :)

• Milletin ağzı torba değil ki büzesin :)

• Haklısın :)

• ben verdim 5 :DDD

0|0
    0|0
  • O tarz sorularla nerdeyse hiç ilgilenmem, keyif alacağım, düşündüren soru ve cevaplarda olmayı tercih ediyorum.

0|1
    0|0
    • İnşALLAH saçma soru soran ve cevaplayan herkes sizin gibi mantıklı olur.

• Öyle gördüysen teşekkürler diyorum o halde.

Erkekler Ne Diyor 5

• KS'nin şu anki soru özetini okumuş gibi oldum :) Burada dandik sorular genelde daha çok tutuyor ve cevap alıyor nedense..

0|2
    0|0
    • Mantıklı olan soruları cevaplıyamıyorlar galiba =)

• Aynen öyle. Özen ve düşünmeyi gerektirecek sorular ise cevapsız kalıyor genelde :)

• millet ciddiyetten sıkılmış, sikkoluk, saçmalık arıyor, kafa yormamak istiyor. ama yine de adam olun efendi olun lan! öhöm. pardon.

0|1
    0|0
  • Çoluk çocuktan ne bekliyorsunki

0|2
    0|0
  • almazsak ne olur ulennn :)

0|1
    0|0
    • Senin gibi cevaplar yazarlar sanırım :)

• Çeşke öyle bir kısık olsaydı :) kişilik kısmına aldım bu arada iyi geceler kardeş :)

• Tamam Justin reyiz emrin ola. Bir daha sormayız.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;