CHP li ya da AKP li sevgili ya da eş ? Ne yapasın? Nasıl davranırsın?

Arkadaşlar sen CHP lisin ve sevgiliniz ya da eşiniz AKP li

Yada

Tam tersi sen AKP lisin ve sevgiliniz ya da eşiniz CHP li

Nasıl davranırsınız?

Veya

Ne yaparsınız?

0|0
1817

En İyi Kız Görüşü

• bişi yapmam saygı duyarım. ben bu kadar takıntı yapmıyorum bu party konularına.

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• siyaset konuşmasınlar mesela

çünkü anlaşamayacaklar saçma sapan sebepten kıracaklar birbirlerini

görüşleri farklı olabilir hoşlarına gitmese de katılmasalarda saygı göstermeliler

0|1
    0|0
  • Düşünmesi bile kötü. AKP'li birini hayatta kabul etmem. Uzak olsun bana.

3|4
    0|4
  • Olmaz direk olmaz yani... dusunemiyorum bile, akp nin su ana kadar ki yaptığı herseye rağmen gidip de oy atabiliyorsa anlasamayacagim çok şey vardır zincirleme gibidir Türklükten girerim Atatürk ve andimizdan çıkarım ya o degisir ya da olmaz. o da değişmez zaten mentalite olarak ayni olmadigimiz icin ilgi duymam yaklaşmam. kafamda birlestiremedim yani.

2|3
    0|2
  • siyaset konuşmayız . sevgilim , eşimde olsa oda bir birey kendi aklı var doğru ya da yanlış bu yüzden siyaset konuşmaz aramızı bozmazdık

0|1
    0|0
  • Şu an ki chpyi destekleyen biriyle işim olmaz illa akpyi de desteklemesi gerekmiyo şuan ki chpyi destekliyosa kattiyen olmaz

0|2
    2|4
  • sevgilim akp'li. bu nedenle durumları çok iyi 24 yaşında sıfır bmw arabası var. babası akp'ye yakın bir kişi ünlü bir yatırım şirketinin genel müdürü. ben chp'liyim. siyaset konuşmuyoruz siyasetten önemli şeyler var aşk hayatında.

0|2
    1|1
  • öyle bir durumda sevgili olduysak eğer ikimizde siyasetten bir şey anlamıyoruz demektir...

sorun teşkil etmez yani...

0|1
    0|0
  • olmaz yürümez o ilişki..

1|2
    0|1
  • kötü bir drum

0|1
    0|0
  • herhalde bu soru gunun sorusu en az 3 kere soruldu

0|0
    0|0
  • olabilir ona da saygı duymak lazım

0|1
    0|0
  • yapamam. siyasi görüş insanın kafa yapısını yaşam tarzını da etkiliyor bir nevi. bu konuda zıtlık beni sürekli tartısmaya iter. bu konuda hemfikir olmam lazım

0|2
    0|0
  • İkna ederdim mümkün değil ben konuşunca bana ayak uydurmaması

0|1
    0|1
  • Siyaset umrumda değil benim. Atatürkçüyüm.. Tek saygı duyduğum, sevdiğim lider o. Hiç birisine bayılmıyorum. O yüzden eşimin hangi partiyi desteklediğini önemsemezdim. Yeter ki mantıklı olsun.. Körü körüne bağlı olmasın.

0|0
    0|0
  • Eğer siyaset hakkında konuşmuyorsak hiç önemli değil ama bu yüzden sürekli tartışacaksak yürümez ilişkimiz.

0|0
    0|0
  • istemem chpli erkek de hep onlar buluyor tipimden anlaşılmıyor ak partili olduğum şimdi de öyle hiç siyaset konuşmuyoruz konuşmasına izin vermiyorum yoksa tahammül edemiyorum evlenmeyi düşünüyoruz bir de çocuklarımızı düşünüyorum. koyu Tayyipçiyim elimde değil seviyorum güveniyorum bir laf söylesin yanımda sevdiğimden geçerim ondan geçmem

0|1
    0|1
  • 1 tane sevgilim oldu önce mhp liydi sonra akp li oldu , bende chp liyim çok saygısız çok kırıcı tavsiye etmiyorum küfüre kadar gidiyor sonu hep bir üstünlük söz konusu siyaset ilişkiyi bozuyor

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• sıkıntı chp li ya da akp li olması değil

alevi ya da kürt ya da başka biri olması değil

önemli olan birbirimize olan saygıdır.

böyle düşünürüm.

0|1
    0|0
  • Allah'ın ayetleriyle maytap muhabbeti geçen,ıraktaki müslüman kadınlara tecevüz eden amerikan askerlerine evlerine sağ salim dönmesi için dua eden kafir bir partiye oy veren biriyle sevgili olamam.

3|1
    0|2
  • fark etmez hertürlü ak partili yaparım onu :)

0|4
    3|2
  • Çiftlerdeki siyasi görüş ayrılığı normal sayılması gereken bir durumken, şuan toplumdaki kamplaşma nedeniyle imkansız gibi gözüküyor.

0|0
    0|0
  • 24 saatte chp'li çekilmez ki kardeş ya ^_^

0|2
    0|2
  • Bir şey yapmam.

0|2
    0|0
  • sorun etmem sanırım siyasi görüşüdür saygı duyarım

0|1
    0|1
  • chpli olmasınad ne olursa olsun

0|2
    1|1
  • zike zike chpli yaparım :D

3|2
    0|5
  • chpli ile işim olmaz.

0|3
    2|2
  • Kfr ile zaten olmaz.

1|1
    1|2
  • bdp ile akpnin bir farkı yok zaten,ülkücü olarak bu iki parti bana ters olmaz yani

1|2
    1|1
  • sorun olur eğer benim gibi içli dışlıysa siyasetle

0|0
    0|0
  • Hiç

0|0
    1|0
  • Akpli ise cüzdana dikkat etmek lazım sıfırlayabilir :)

1|2
    0|1
  • Tunceli Ovacık'tan biriylen evlenicem, TKP'li tek belediyeymiş. Yetmez ama evet

0|0
    0|0
  • Sevgilim ayrı ,siyaset ayrı sonuçta siyaset bize yuva kurmuyo öyle değil mi ?

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;