NE DEMEK BU? HOŞLANIYOR MU YOKSA OYLESİNE BİRŞEY Mİ?

simdi 1 çocuk var 12 tatli birşey arada gozgoze geliyoruz ama bakismak degil bencede nys ben voleybol takimindayim ogle aralari antreman yapiyoruz biz erkeklerde geliyor beraber oynuyoruz ben liberoyum gelen gecen smaci karsiliyorum bu benim yanimda yani ben 6 dayim o 4te karsidan smaç geliyor karsiliyorum bu supersin falan diyo o bişey değil de mesela karşidan top geliyor mahşet alıcam ortamıza düşüyor ikimizde alamiyoruz mal mal bakiyoruz birbirimize karşıdan smaç attı bir erkek yine o da sey dedi oha oldurdun kizi falan bunuda gec gecen gun onun arkadasi ar hayan gucuyle smac vuruyo o bana atti ustume carpti top acitti bu da cocuga sen bittin oglum gibilerinden bişey soyledi ne demek bu ne anlama geliyor?

simdiden tesekkurler:)

herkese +1

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk seni önemsiyor bunu bukadar büyütme eğer sende ona karşı boş değilsin karşılık ver ondan başka erkekle konuşma kıskanmasını istemiyorsan canın yandığında yanına git .

ama bir sorun var benmde başıma böyle birşey geldi çok yakın bir arkadaşım vardı yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi onunla ondan hoşlanacağım hiç aklıma gelmezdi onunda benden hoşlandığı bir gün bir arkadaşım bana neden çıkmıyorsunuz diyene kadar.

anlıyacağın onunda ateşlenmesi lazım .

gaz nekadar yoğun olursa olsun mutlaka bir kıvılcım şart.

1|0
    0|0
    • ya yanlıs bile anlamıs olabilirim ama hani boyle dedi bittin sen falan uyduruyo olamam da o boyle dedikten sonra arkadasi ozur diledi benden mesela sonra toplar gelirken onume falan cikiyodu nasil atesliycem ya yanlis anladiysam beklesem mi?

• sen bişey yapamazsın ona zaten her davranışın normal gelir . bana öyle geliyordu 5 kişilik ortamımız vardı kızla her gün abartısız her gün msnde görüntülü konuşurduk benden başka kimse bukadar yakın değildi ona amahiç aklıma gelmedi beni ateşliyen başka bir arkadaşım oldu sende bekle uzun bir ilişki istiyorsan acele etme zaten ama doğal davran . ilk adımı o atsın.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• hoşlanıyor işte, anlaşılmayacak ne var! demek ki arkadaşlarına da bahsetmiş senden hoşlandığını. senin canın acıyınca ona sataşmışlar. )

1|0
    0|0
  • Eve hayırlı olsun aşık olsa teklif eder

1|0
    0|0
  • Çocuk senden hoşlanıyor. Senin duygularını merak ediyor.

1|0
    0|0
    • emin misin? beklesem mi hareketlerinden falan ya da ben nasıl belli edicem?

• mahşet atma nasıl oluyo ? lunapark mı lan bura (:

0|0
    0|0
  • :) çocuk heralde demişki o benimki falan. Yani senden hoşlandığını söylemiş gibisinden. Arkadaşı sana topu bilerek atmış olabilir ,atınca oda kızmış ya da seni etkilemek için güçlü erkek rolünü oynayan biri gibi gözükmek istemiş olabilir. Yada hiç birşey olmayabilir :) Sadece arkadaşsınızdır.

0|0
    0|0
    • topu bilerek atmadi nette zaten o oyle bittin sen gibilerinden birşey diyince cocuk ozur diledi sonra toplar gelirken bana onume cıktı falan yanlısta anlıyo olabilirim yanlıs yorumluyo olabilirim haklısın ama arkadas degiliz zaten o benim ust sınıfım voleybol dısında konusmuslugumuz yok

• Takma kafana :) saçın beyazlar sonra. En iyisi fazla kurcalamamak gerek. Şeytanda dürtüyo olabilir :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;