ALDATILMAK VE BUNU SİZE KENDİSİNİN SÖYLEMESİ

lafa gelince çok seviyorrrr ölüyor bitiyor neyse birgün hiç bişey yokken laf arası oldu zaten getirdim yaptım tarzı şeyler söylüyor ve susuyor durum açıklığa kavusunca bana diyor ki bir ay bile olmadı yaptım ama o bir ihtiyaç seks ihtiyaçmış yani arkadaşlarr ! bende saydımmm onu unutmaya çalışıyorum ne kadar zor olsada yalnız aklımı karıştıran şu erkekler yaptıysa öyle birşey neden söylerler karşındaki kişinin canını acıtmadan bitiremez misin ilişkiyi çok kötü bir durum bide bahanelere bakın sana dokunamıyorum ! çok öfkeliyim ama ona göre suçluda benim yok gurur yapmış yani çok saçma bir olayın içindeyim şuanda ve bana cevap vermekten kaçıyor susuyor zaten peşinde değilim ama azarlanan çocuk gibi şuanda iki medeni insan gibi bitirmek varken o kaçmayı tercih ediyor anlam veremiyorum bana yardım edin biten bitti zaten hem suçlu hemde bana acı cektirmek istiyor onu anlamıyorum

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Dürüst işte.Pişman olmuş içi içini yemiş sonunda gelmiş sana söylemiş.Neymiş ihtiyaçmış.Bu onu halı çıkarır mı.Kesinlikle çıkarmaz.Hem suçlu hem güçlü.Karaktesiz insanlar bunlar.Daha fazla peşinden koşup bir açıklama beklemeye de gerek yok bence.Boşver daha fazla kurcalama kafanı üzme kendini.Bir adamın sevgilisi varken böyle birşey nasıl ypabiliyor anlamış değilim.Neymiş ihtiyaçmış var mı böyle bir şey ya.Burada tek olumlu birşeyi varsa o da gelip sana söylemiş.Söylemese eğer sni aldatmış ama haberin olmicaktı.Bence buna şükretmelisin.

2|0
    0|0
    • aynen öyle bide giden benmişim suçlu benmişim tabiki gideceğim düşün bide ben ona hep diyordum sana güveniyorum diye :( cevap vermeye yüzü yok

• aynen öyle işte bende burada takılıyorum hani bide bana vicdan yaptırmaya çalışıyor kalbimdeki sensin ama oda ihtiyaç tarzı yok nasıl özlediğimi bilsen gittiğin yollardan utanırsın beni yoklugnla savastırma kaybediyorum kapılar kapalı ama kapımı çal tarzı sözler yazıyo bide :(

• Afederin ama öyle bir dünya yok!Sen gideceksin her türlü haltı yiyeceksin sonra ihtiyaç bunlar.Var mı böyle bir mantık.Sanki bir tek onun ihtiyacı ne yani bu ihtiyaç senin ihtiyacın değil mi(kusura bakma)sen neden yapmıyorsun o zaman.Aynı şey onun başına gelse sen de ben de ne yapacağını naıl tepki verceğini çok iyi biliyoruz.Ya insan sevdiğine aşkım hayatım dediği kişiye nasıl bunu yapabiliyor bu kadar acı çektirebiliyor üzüyor anlamış değilim.Benden sana tavsiye -yine sen bilisin de-dönme derm

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• seks ihtiyaçsa yapmayanlar insan değil mi? onların canı yok mu? ayrılmakla en iyisini yapmışsın bir daha hayat arkadaşını seçerken daha dikkatli olmanı tavsiye ederim. iyi akşamlar...

1|0
    0|0
  • e bttıyse daha ne kı hem o snsız mutluysa sende onsuz mutlu olabılırsın bnde cektım acı ayrılıgı senden daha ıyı bılırım ama zaman sadece zaman

0|0
    0|0
    • :( zaman evet

• buda öyleydi güya ne oldukki sonuc hüsran

• ya haklısın da o senn degerını bılmemıs o onun sorunu senn degıl kıııııı nerelısın hem sennn

• Beş parmağın beşi bir değil iyi insanlar dururken sen şerefsizin önde gideniyle arkadaş olmuşun ..

0|0
    0|0
    • hiç sorma zaten ama öyle ustaymıs ki söylediklerine inanmamak mümkün değildi işte

• yok bana güven falan boşver :(

• Dediğini yapmışına ya ona güvenmişin ve görüyorumki deliler gibide sevmişin ..

Lütfen anlat ya ne dedi meraklının biriyim

• Mesele karakter meselesi, yanlış tercihini düzeltmek için bir fırsat doğmuş sana

0|0
    0|0
    • öyle yaptım zaten ne kadar çok sevsemde bazı şeyler bitiyor işte

• Göz görmezse gönül katlanıyor, sen görmedikçe süreç hızlanır

• görmüyorum zaten

• aldattığını söyleyen erkek, ilişkiyi bitermek istiyordur diye düşünüyorum, şahit olmuştum çünkü...

0|0
    0|0
    • evet zaten onun için söyledi hiç çekinmeden bitti zaten mutlu olsun

• her kişi evlenmeden önce ortalama 10 kadar ilişki yaşıyor, bu nedenle evlilikten önce yaşanan ilişkilerin de elbet bir ayrılık süreci oluyor... burada dikkat edilmesi gereken kişiliği düzgün insanlarla ilişki kuracaksın bittiğinde de, adam gibi bitirebileceksin, kimisi var ayrılma bahanesi üretiyor, sonra başkasını bulamıyor geri dönüyor köpek gibi pişmanım falan, kimisi var yok yaşadıklarımızı anlatırım, örnekleri arttırabilirim. Her ilişki için ayrılık ihtimalini de düşenmek gerek diyorum...

• eger acıkca soyleyebılıyorsa bısey dıyemıyorum ınankı

0|0
    0|0
    • acıkca söyledi işte bende onu anlayamıyorum kalbimdeki sensin ama oda ihtiyaç gibi davranıyor

• beklemedi işte aldatmıss ve bunuda bana söylüyor işte

• sımdı bunu yapan ılerıdede ewlenınce yıne yapacak ama

• umrunda degilsin aslında .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dürüst erkek işte daha ne istiyorsun?

0|0
    0|0
    • nasıl yani bu onun yaptıgını haklı mı çıkarır :( dürüst ama aldatıyor sonuçta :(

• .. alayı olcak :)))

• :(

• Ya gecmiste yasamis sana illa bigun solicek sende ona seni kirmak icindegil bnce onun dusuncesi simdi ogrenirsen ilerde rht olurdur

0|0
    0|0
    • ama benden önce olan birşey değil ki ben varken olan birşey

• aynen oda zoruma gidiyor ya ben ne haldeyim ne halde ama bakıyorum beyefendi gezmelerde :(

• Aynn arkadasim donup dolasip bulur bekle sabret deqicekse ama ... Emin ol senin kadar sewenide bulamicak basima geldi 1 hafta once aynisi

Yükleniyor... ;