Fitness ne kadar sürede etkisini göstermeye başlar?

Arkadaşlar fitness ne kadar sürede etkisini göstermeye başlar?
Öneriyor musunuz?
Kilo vermeye yardımcı olur mu?Fitness ne kadar sürede etkisini göstermeye başlar?
Güncellemeler:
...
Sporcu baylar bayanlar ❤❤
Ve yorum yapan herkese teşekkür ediyorum

1|0
718

En İyi Erkek Görüşleri

• Kilo alma/verme her koşulda tek seçenecek fitness'tır, kasları aktif ettiğiniz için vücut sıkılaşır ve daha diri durur. Sadece diyet ile sıkılaşma olmayacağı için asla tatmin edici sonuç alamazsınız. O yüzden mutlaka spor yapın.

1|0
    0|0
  • 2 Ayda 9 kilo aldım tabi yağlanmada oldu hafiften ama kişiye göre gelişimin farklılık gösterdiği kesin, beslenme, spor ve dinlenmeye dikkat etmen lazım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Kas hafızası ve beslenmeye bağlı bir durumdur. Hiç spor yapmamış biri ile yapmış birinin gelişimi aynı olamaz. Beslenme dengeli ve önceden az biraz spor yapılmışsa, 1-2 haftada etki görülmeye başlanır.

1|0
    0|0
  • Kişiden kişiye göre değişir ama kilo vermek istersen sağlam bir diyet ile kısa sürede harika bir fiziğe ulaşabilirsin

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

516
  • @secondhuman
    profesyonel antrenör, istersen ona ulaşıp sorabilirsin.

1|0
    0|0
  • Düzenli bir şekilde yapıldığında bir ay içinde etkisini gorursun kuzum. Ben mekik cekiyordum her gün ve yaklasik bir ay icinde etkisini gördüm

1|0
    0|0
  • Üç ay sonra başlar ama asıl etkisini altı aydan önce göremezsin

1|0
    0|0
  • 1 ayda başlar 3 ayda oldukça belirginleşmeye başlar 6 aya daha iyi oturur 1 yıldan sonrada daha üste çıkarsın

1|0
    0|0
  • 1 aydan sonra gösteriyor bende yapıyorum daha fitim. Ama çalıştığın programa bağlı

1|0
    0|0
  • Kesinlikle öneriyorum. Etki süresi vücudana ve yaptığın hareketlerin uyumana, doğruluğuna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor

1|0
    0|0
  • Çalıştığın programa bağlı olarak kilo verebilirsiniz ve basit bir iş değildir yemeye içmeye dikkat edilmesi gerektiğini biliyorsunuz herhalde

1|0
    0|0
  • Fitness ve jimnastik üzerine çalışmalar yapılan spor salonumuz var istersen özel programlar hazırlayabiliriz

1|0
    0|0
  • Kişiye bağlı bir süresi yok düzenli beslenme ve sporla birkaç ayda yavaş yavaş görürsün

1|0
    0|0
  • fix 4 ay da vücut belirtisini verir.

1|0
    0|0
  • Bir ay

1|0
    0|0
  • 2 günde havaya girersin

1|0
    0|0
  • 4-5 ayda net görürsün etkisini

1|0
    0|0
  • Azmine baglı

1|0
    0|0
  • Hic anlamam 😀

1|0
    0|0
    • Yormlardaki kimseye inanma hicbirinin bisey bildigi yok herkes salliyo biriside ben bilmem demiyor 😀

• 4 ayda 8.5 kg verdim bence güzel bir spor

1|0
    0|0
  • ilk 1 ay dan başlıyo 6 ayda baya fark eder

1|0
    0|0
  • 6 ay Minimum sağalm diyette gerek

1|0
    0|0
  • 2 aydan sonra

1|0
    0|0