Nezaketli Duruşuyla Futbol Camiasının Efsane İsmi: Süleyman Seba

Bugünkü Bencemize hoş geldiniz :) Sporun aslında sadece başarmak olmadığı nasıl başardığını da değerlere sahip çıkarak bir şeylerin...
6 5

Temel Spor Ekipmanları

Spor yaparken kullanılan ekipmanlar, performansı artırmak, güvenliği sağlamak ve konforu artırmak için önemlidir. Temel spor...
3 3

Futbol Stratejileri ve Taktikleri

Futbol, hem oyuncuların hem de teknik ekiplerin strateji ve taktiklerini ustaca uygulayarak sahada başarı elde ettiği dinamik bir...
1 4

Dövüş Sporları: Vücut Geliştirme ve Öz Savunma

Merhaba, Ben de hep merak ettim acaba bu döviz sporları gerçekten vücut geliştirme için mi yapılıyor yoksa kişiler kendilerini savunmak...
2 2

Sporda Popülerlik: İlgi Çekici Trendler ve Yenilikçi Yaklaşımlar

Merhaba, İftardan sonra şöyle bir bence yazmak istedim ve bu konu aklıma geldi umarım beğenirsiniz. "Sporda popülerlik, sürekli değişen...
1 3

Spor Tutkunlarının Gözünden: En Çarpıcı Spor Olayları

Bugün de birazcık spor tutkunlarının gözünden en çarpıcı spor olaylarını paylaşmak istedim. Heyecan verici bir yolculuğa hazır mısınız?...
2 4

Voleybol Tutkusu: Topla Buluşmak

Haydi bakalım bugün de farklı bir spor dalımız olan voleybol ile ilgili bir makale yazmak istedim, aslında hep yapmak istediğin bir...
5 5

Hayatınızdaki insanın tuttuğu takım sizin için önem arz eder mi?

Süleyman Seba okulundan mezun kızı nasıl bulabilirim diye troll soru mu açsam cjfjfjjd
50 32

Preworkout bağımlılık yaptı mı sizde de?

Bunu üreten kimse ellerinden öperim öyle böyle bağımlılık yapmadı ben de preworkout onsuz ne antrenman yapabiliyorum ne de dinç...

Hayatınızda hiç Stada gittiniz mi?

Gitmek ister misiniz bir gün?
20 13

Boy uzatma egzersizleri işe yarar mı?

Boyunu en azından 2 cm uzatmak istiyorum YouTubeden denk geldim düzenli uyku ve egzersiz ile Max 2-3 cm uzayabiliyormus yorumlarda...
0 18

Sçalışmak zorunda miyim?

26 yaşımdayım. Lise mezunuyum üniversite sınavına 7 kez girdim ve yaptığım en iyi sıralama. 786 binincilik oldu. O sıralama ile de...
2 8

7 aydır spora gidiyorum sixpack nasıl çıkarılır?

Arkadaşlar yaklaşık 7 aydır spor yapıyorum ancak nasıl söylesem bana boşa karın çalışmamamı normal yaptığım hsreketlerşn otomatik...
1 3

Fenerbahçe ligden çekilmelimi sizce?

2 11

Aşırı fanatik bir sevgiliniz olsaydı bundan rahatsız olur muydunuz?

Maç sevdalısı olan erkeğin, tuttuğu takım ne olursa olsun totemleri vardır. Bu totemleri arasında; gün boyunca yemek yememek, gün...
24 10

Yüzme kursa gitmeden tek başına kaç günde öğrenilir?

Yüzme Kursa Gitmeden Tek Başına Kaç Günde Öğrenilir?
2 2

Pilates mi Fitness mı?

Hem sosyalleşmek hem de sıkılaşmak için hangi sporu önerirsiniz?
1 5

Sizce Fenerbahçe-Galatasaray arasında 7 Nisan'da oynanacak Süper Kupa final maçı ertelenmeli mi?

Sosyal medya, özellikle Twitter ikiye bölünmüş durumda; Fenerbahçeliler Avrupa'da çeyrek final maçı oynayacak olması nedeniyle...
5 12

Fenerbahçe li (osayi, oosterwolde, batshuayi) sizce nefsi müdafaa yı aştı mı, sizce 5-10 maç ceza almalılar mı?

Trabzonspor elbette ceza alacak orası kesin fakat ya güvenlik in etkisiz hale getirdiği yerdeki savunmasız adamın kafasına öldüresiye...
1 5

Kışın mı spor yapmak daha keyifli yoksa yazın mı?

Ben yazın spor yapmayı daha çok seviyorum. Daha keyifli oluyor.
22 32

Öne Çıkanlar

Real Madrid Barcelona 11-1 olayı nedir?

Real Madrid Barcelona 11-1 olayı gerçek mi, efsane mi?
1 7

Dünyanın en iyi futbol takımı hangisidir?

Ben Real Madrid diyorum 13 kez şampiyonlar ligini kazanmış bir takım. Sizce dünyanın en iyi futbol takımı hangisi?
10 22

Spor yaparken sıkılmamak için ne önerirsiniz?

Spor yaparken yoruluyorum ve sıkılıyorum kendimi oylamaya çalışıyorum mesela telefonuma hikayeler doldurup dinlemiştim bu işe yaramıştı...
11 42

Sıkılmadan yaptığınız tek spor hangisi?

Severek yaptığınız sporlar? Benim yoga ve ip atlama
5 25

Misli.com nedir? Güvenilir mi?

Misli.com'dan iddaa oynicam 10 kira yatirdm 5 liralik kupon seçiyoru ama misli puanın 0 diyo misli puan olmadan neden olmuyor param...
2 19

Deplasman yasağı ne demek tam olarak?

Bir şey sorucam direk kızlar futboldan ne anlar muhabbetine girmeyin. Bu deplasman yasağı tam olarak ne oluyo? Deplasmana hiç mi...
2 4

Memnun kaldığınız en iyi protein tozu hangi marka?

Weider diyorum. Güzel karışıyor topaklanmıyor. Tadı güzel. İçimi rahat şişkinlik yapmıyor.
0 12

Türkiye'nin en iyi kalecisi kimdir?

Tuttuğunuz takımı değil de, hakkı olan birinin adını yazın. Size göre Türkiye'nin en iyi kalecisi kimler?
8 34

Galatasaray maçını internetten hangi siteden izleyebilirim?

Evet arkadaşlar mümkünse az bilinen bir site olsun ki fazla duraklamasın yayın yoğunluktan dolayı. Ve kalitesi düşük olsa da olur....
5 15

En iyi protein tozu markaları nelerdir?

Merhaba arkadaşlar. Ben BCAA oranı en yüksek protein tozunu almak istiyorum. Piyasadaki en yüksek olan (OPTIMUM GOLD STANDART WHEY...
10 36
YÜKLENİYOR...