Lütfen bakar mısınız iki kişi arasında kalırsanız ... ?

İki lişi arasında kaldığınızda birzamanlar cok sevdiğiniz ama ayrıldığınız unuttugunuz kişimi ve size hala aşık o ve bu kişiyi ailenizde seviyor onaylıyor yoksaşu anasık oldum sevgisine inanıyorum dediğiniz kişi mi aileniz pek gönlünün ısınmadığı aşık oldugunuz mu ? Böyle durumda kimi seçersenşz arkadaslar arada kaldım lütfen :(

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Geleceğini ailen kurmayacak.. Sen kuracaksın, sen öpecek, sen koklayacak, sen yatağa girecek geleceği sen paylaşacaksın o nedenle bir kere AİLEM şöyle ailem böyle modunu 1 kenara bırak..

2- Önemli olan seni seven değil senin sevdiğindir.. Gelecekte mutlu olmak için seni sevenden çok senin sevdiğine odaklanmalısın..

3- Bir laf vardır.. Eskisi yeterince iyi olsaydı, seni gerçekten mutlu edip sana laik olsaydı yenisi olmaz, sen ikilemde kalmazdın ;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Aile bir şekilde ikna edilir onu düşünme, geleceğini düşün, hangisi ile mutlu olursun - hangisi mutlu eder. Sevgisine inandığın kişi ile bir gelecek kurmak daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • kendi istediğimi seçerim.

0|0
    0|0
  • kalbinin götürdüğü yere git

0|0
    0|0
  • ben ssevdiğim kızı terch ederim..

0|0
    0|0
  • iki kişi arasındayım hala en kötüsü evliyim

0|0
    0|0
  • Aileme gore sekil almam sevdigimi alirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kalbimin sesini dinlerm ama sevdiğim kişiyi tercih ederim gbime geliyrr

0|0
    0|0
  • Aman ikisinide bosver yenisini ara.Nasil olsa biri zamaninda bitmis gitmi digerini ise ilkini dusunmeyecek kadar sevememissin binevi dolayli yoldan ihanet etmissin gibi bisey.Salla sifirdan basla.Yada sen hic sevme yat uyu.

0|0
    0|0
  • Sevdigimi tercih ederim

0|0
    0|0
  • Sevdigin ve seni sevdigine inandığın yanında mutlu olduğun kişiyi seç

0|0
    0|0
  • Okumadim ama basligindan sunu onerebilirim 1. Yi sevsen 2. Olmazdi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;