Halk otobüsünde gidiyorsun ayakta kaldın ve etrafında herkes erkek ne düşünürsün o anda _?

Bekediye otobüsü dolmuş falan birine bindin. Yollar bozuk şoför hızlı gidiyor. Sen ayaktasın yanındakiler erkek onlarda ayakta bir ordan sürtüyor biri buradan ne yaparsın ? Saçma soru gibiyse saçmalamak serbest. gerçekte karşılaşılan bir durum bu hmmmm

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Ygs çıkışı otobüs baya doluydu ama binmek zorunda kaldım

ayaktaydım ve full erkek vardı sıkıştım

arkadaki bilerek mi bilmiyorum sürekli sürtüp durdu ( poposunu)

beyfendi napıyosunuz dedim Napıyorum dedi herkes bize baktı AZ ÖTEYE GİDİN DEDİM

tuttu çekti beni gel bakki öte var mıdedi utandım

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• O durumda rahatsız olduğumu zaten hareketlerimle belli ederim. Eminim ki birisi kalkıp yer verecektir ya da ben oturmak için birisinden yer rica ederdim.

0|0
    0|0
  • çok kalabalık araba zaten belli oluyor ve nekadar önemli işimde olsa o derece kalabalık araca binmiyorum...

1|0
    0|0
    • 50000000000 ödülü almak için bindin sen diyelim

• evliyim ki evli olmasam bile bukadar samimi konuşmaya hakkın yok

Rabbim en güzeliyle en ahlaklısıyla bir eş nasip etsin size...

• Allah razı olsun en sevdiğinle en güzel hayatı yaşamayı nasip etsin. Güzelim benim. Allah yolunu açık etsin sevdiklerinle mutlu olursun İnşallah.

• Japon kadınları bu samanlarda tırnak makası kullanıyolar tavsıyenerım bulundurun

1|0
    0|0
    • japon kızı sağol katıldığın için.

• Bı kackısının basına geldgınde ınan bana o zamn adam olursunuz:)

• Ben seni anlayamazsam sende beni anlamazsın sen beni anlamak için çaba harcalamasın çünkü ben seni anlamak için çok çaba harcıyorum. sen beni seversen ölme sakın bende seninle ölürüm. 1 güzelin yanında bir tanede moloz gider güzele yazık olur moloz a ne olur Allah kerim

• :D o ne ya öyle birinden nezaketen yer isterim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Etrafımdaki herkesın erkek olduğunu düşünürüm.

0|0
    0|0
  • dervişin fikri neyse zikri de odur derler..

0|0
    0|0
    • Sefasını sür. Japonlar soda şişesi sokuyormuş dikkat et hastanelik olanlar çok var..

Yükleniyor... ;