Görme engelim başarımı düşürüyor istediğimi yapamıyorum bu da beni geriyor ne yapmalıyım?

Üniversitede tahtayı filan göremiyorum az görme oranım var . İstediğimi alamıyorum olmuyor ne yapayım, çok başarılı iken şimdi böyle düştü başarım. Hayallerim hedeflerim büyüktü.. Stres içinde hissediyorum nasıl kurtulcam?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• gözlük çözüm olabilir :) ya da en önde otur

0|0
    0|0
    • onlar yaramıyor geç onları .. :D o kadar basit değil :D

• ne kadar sorunlu olduğunu bilemedm :) geri zekalı moduna soktm senide özür dilerim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• teknolojinin ikmanlarından faydalan, illaki senin için faydalı olabilcek çözümler vardır, diğer konudada motivasyonunu kaybetme, strese girme, en son çare stresinle ilgili psikolojik yardım al

0|0
    0|0
  • Tahtaya en yakın sıra da otur. Hocalarına bu durumunu anlat. Notlara iyi çalış.

0|0
    0|0
  • mhb arkadaşım geçmiş olsun bilgisayardan oluyor genelde ekrana karart biraz fazla beyazda,ve beyaz ışıkta ders çalışıyorsan gözler zayıflıyor dışarıya çıktığın zman güneşte veya normal havada karşıya zor görürsün dikkat et derim arkadaş...

0|0
    0|0
  • Dr gittinmi?

0|0
    0|0
  • Çaresiz birşey yoktur. Ameliyat olabilirsin. Üniversite'ye kadar gidebildiysen bundan sonrasını da yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • o da değil valla tedavisi yok :)

• Olur inşallah. Bize söylemesi kolay; ama haline şükret. Umutsuzluğa kapılma.

• ben napım

herseyde basarısızım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ALLAH ŞAFİ adının hürmetine şifa versin canım

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;