Merhaba günaydın herkese mutlu günler

Sorum çok basit cevapları göreyim ;)

günaydın diyince aklınıza ilk gelen şeyler nelerdir, sabahın aydınlıgına dair uyanır uyanmaz aklınıza gelenler nelerdir ;)

Bir soru içinde iki soru sordum istedigini cevaplayın buyrun ;))

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• günaydın diyince akla çay kahvaltı gelşyo

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Günaydin.. öncelikle sanada.

Sabah uyanir uyanmaz önce saatime bakiyorum ve bugun yapicagim isleri kisa bir düsünürüm

Su anda is yerindeyim:)

0|0
    0|0
  • Günaydın diyince gün aydın günün dogdugu gelir güneşin cıktıgı diger soruda ise bugün hangi gün ne yapıcam gece rüyada ne gördüm uykum nasıl gecti yataga saga sola bakarım degerlendirme yaparım

0|0
    0|0
  • Yeni bir gün yeni bir sayfa ancak artık pekte bişey ifade etmiyor benim için pazartesi salı okula gidiyorum diğer günler işe gidiyorum yani sabahları pekte günüm aydın olmuyor akşamları sevgilimle konuşunca buluşunca bir güzel :)

0|0
    0|0
    • ne mutlu sana bence yinede günün aydınmış baksana aydınlatacak günün var hayatında

• Doğru en azından kurduğum hayallerim var onların gerçekleşmesi için çabalıyorum ve her gece kafamı yastığa gülerek koyuyorum yüzümde tebessümle uyuyorum darısı başına inşallah

• aynısı zaten başımda neden sanıyorsun bu delice mutlulugun sebebi sadece o varlıgıyla mutlu eden tek insan umarım herkesin içi sevgi dolar her daim

• Mutlu sabahlar:)

En güzel gün bizim olsun gençlik:)

0|0
    0|0
  • günaydın :) aklıma kahvaltı ve buqun yapacaklarım :)

0|0
    0|0
  • bütün gün işte stress yaşayacagımın habercisidir

0|0
    0|0
  • günaydın :)

0|0
    0|0
  • günün aydınlık mutlu huzurlu geçmesi üzerimize çöken karanlığın*olup gitmesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kak kahvaltı hazırla diyen annem geliyo dfdjffg

0|0
    0|0
  • günaydınnnnn

kalhavltı tabi ki deesonra sıcak çay sonraaaa...ayyy işe geç kalıyorum,üst-baş,makyaj, çıkışşşş.

0|0
    0|0
    • süpermiş ;) bunun heyecanı bile güzel sonuçta yaşamak mükemmel birşey özellikle nefes almak ;)

• kahvaltı ve yarınki kimya sınavım :)

0|0
    0|0
  • Gazete ve açlık:)

0|0
    0|0
  • Kalvaltı.d bide eger sevgilim derse daha enerjik baslarim gune

0|0
    0|0
    • bence desede demese günün güzel geçsin çünkü yaşıyorsun ;)

Yükleniyor... ;