Farklı Bir Reklam Düşüncesini Nasıl Değerlendirdiniz

link Bu Belediye Başkanımız İsyan Edip Yeni Reklam Yolları Buldu. Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Altunel Halka Sesleniyor

YÜCE MİLLETİMİZİN VİCDANINA SESLENİYORUZ.

Bilindiği üzere 7 Mart tarihinde Yüksek Seçim Kurulu seçim kampanyalarıyla ilgili bazı yasaklar getirdi. Ama nedense bu yasak sadece bizim afiş pankart ve bayraklarımıza uygulanıyor. Malum zihniyetteki siyasi partiler adeta birbilerini kayırırcasına bu yasağa uymuyor. Devlet yetkililerimizde buna göz yumuyor. Ben yaptım oldu zihniyeti ensesinde Milliyetçi Hareket Partisini hissettiği için korkuya kapılarak heryerden bizleri engellemeye çalışıyorlar. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mehmet Emin Altunel bu yasağa farklı bir çözüm buldu. Motorlu paraşüt ile bugün başlayan reklam uçuşlarımız önümüzdeki günlerdede devam edecek.

Reklam bilboardlarını istediği gibi kullanan, hiper süper saçma sapan projelerle halkımızın gözünü boyayan, devletimizin herkese çıkardığı yasaları diktatör bir şekilde kendine uygulatmayan bu zihniyeti halkımızın vicdanına şikayet ediyoruz.

Sizin baskı yapıp ele geçirdiğiniz medyanız olabilir.

Sizin babanızın malı gibi kullandığınız devlet imkanlarınız olabilir.

Ama unutmayınki bizimde Allahımız var.

Bu milletin bekası, bu vatanın dirliği için şehit düşmüş ülküdaşlarımızın duası var.

ELBETTE GÜN GELECEK HESAP VERECEKSİNİZ.


0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

  • Bu tür reklamlar daha önce de yapılıyordu.

    0|0
    0|0
Yükleniyor... ;