Ilk iş gününüz nasıl geçmişti?:) o günün özellikleri neydi?

Herkez hayatında bir ilk var

Ilk öpücük ilk yabancı dil vs

İlk iş gününüz nasıl geçmişti

O günün özellikleri neydi?

Heyecan varmıydı?:)

0|0
811

En İyi Kız Görüşü

• Uni bitince reklam ajansında grafiker olarak işe girmiştim inşaat firması için hazırladıkları logoyu yorumlamı istemişlerdi cok sıradan bulduguu soylemıstım meğerse o logoyu en kıdemlimiz yapmıştı uyuz olmuştu bana :) her calısması sonrasında madgirl hanıma danışalım bakalım begenmıs mı dıye kendınce kucumsuyordu bana benım çapım olamazdı :)

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• yapım gereği heyecanlanamıyorum o yüzden sıkıntılı olmadı

0|0
    0|0
  • yarım saat erken gittim. tüm gün bilgisayar başında mal mal bekledim :) eve gittiğimde ilk düşündüğüm. sanırım bedavadan geçinicem bu hayatta :) sonraları ağzıma siçtilar :P

1|0
    0|0
  • mal mal bakmıstım içeri

0|0
    0|0
  • Sene 1994'tü.. 20 yıl öncesini nereden hatırlayayım? :(

0|0
    0|0
  • o günün en büyük özelliği wc ye gitmek için izin aldığım mekandan bir daha dönmemecesine ayrılmam ve daha sonra dükkan sahibinin panik içinde anneme açmış olduğu oğlunuz kayıp telefonu ile beni sokakda oynarken yakalayan polis amcalarla bilikde gözümü karakolda açmam denebilir:)

0|0
    0|0
  • müdür şık olmuşsun demişti :D yağcılarda inecek var :D

0|0
    0|0
  • İlk iş günlerim her zaman kötü geçmiştir kimseyi tanımıyorsun ne yapacağını bılmıyorsun mal mal etrafe bakıyorsun bunlar ne yapıyor bu kım insanları çözmeye calsııyorsun kötüydü yani

0|0
    0|0
  • Hiçbir heyecanım yoktu. Çok sıradan birşeydi benim için. Aksilik olmadan geldi geçti.

0|0
    0|0
  • birçok kez ilk iş günüm oldu :D hepsi de iyiydi genelde

0|0
    0|0
  • ilkde biraz heyecanlandım ama sonra alıstım :D

0|0
    0|0
  • İlk günki oturduğum 1 saatin acısını şuanda fazlasıyla çıkarıyorlar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ilk iş günüm sıkı pazarlıkla geçmişti çalışmak isteyen patronu işe alsın diye elinden geleni yaparken benim patron işe başlayayım diye yalvarmıştı (kuzenim olur kendileri) büyük ikna çabaları sonunda tamam dedim ama ilk maaşımı alıp istifa ettim çalışmak bana göre değil :))

0|0
    0|0
  • Çok süperdi fazla heyecan yoktu.Patron ogün çok sevmişti hala ben onun için farklıyımdır :)

0|0
    0|0
  • kurtların arasındaki kuzu gibiydim sonradan iş hayatında insanların ne pislik olabileceklerini gördüm

0|0
    0|0
  • ilk ıs günümde bır an önce kaçıp eve gıtmek ıstemıstım

0|0
    0|0
  • İlk is günüm çok kötüydü saatlerce ameliyathane de ayakta beklettiler karnımzda acıktı gitmemize izinde vermediler hatta arkadaşım açlıktan bayıldı çok komikti ama üzüldüm de yani

0|0
    0|0
  • Sigorta baslatmak icin 18 yasina girdigim sene calismistim

Ilk is gunumde bir dunya is yaptirmislardi , ne yapacagimi bilmezken kendimi boyumdan buyuk evraklar arasinda bulmustum her gun boyle olursa nasil calisacagimi kara kara dusunuyordum ki meger oda arkadasi izne ayrilinca hicbir isi yapmayan kisi o gelmeden once Ise birinin(Ben) daha baslayacagini duyunca bana yaptiracagini planlamis

Ve belki ben o ilk gunku kadar isi bir ayda yapmadim orada...

0|0
    0|0
    • Ama bir ay sonra bu kadar angaryayı yaptigim icin para aldigima inanamamistim

ve evde olsam daha cok yorulurdum :D

• Ilk is günu ne yapacagim hakkinda bir fikrim yoktu . Baya tecrubesizdim. Salak salak gezindim etrafta sonra ise niye girdimki diye dusundum ama sonraki gunler oldum yorgunluktan.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;