Mesela cafede oturuyorsunuz sevgilinizle.... :)

tam böyle romantik bir şeyler konuşurken, yanınıza eşinizin eski tanıdık bir arkadaşı geliyor, ( mesela kız arkadaşınızın eski bir erkek tanıdığı, erkek arkadaşınızın da eski bir kız tanıdığı ) aa nasılsın falan derken yanınıza oturuyor sohbet etmeye başlıyorlar, yanisi olaya maydonoz oluyor .DD

ne düşünürsünüz o an? gerçekci olan cevaplarda .DD

Güncellemeler:
yıldız verin :p

0|0
613

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• düşünmem direkt uygularım kafadan aşağı boşaltırım filtre kahveyi sonra kafasını yere sürte sürte kahveden arındırırım.

1|0
    0|0
  • bizde kalkıyorduk zaten der giderim.

1|0
    0|0
  • :D İnsanın sınırlarını zorlamayın arkadaşlar...

Ben hiç affetmem direk yani soru sormam o konularda böyle bir alışkanlığım yoktur..

Çok kıskanç bir insan olduğumdan katlanmam yani...

Kan çıkar kan :D

1|0
    0|0
    • :D anladık gülüyoruz yani tamam :D

• Masadan kovarım... Kabalalık falan olarak da düşünmem bunu...Kimsenin haddi değil benim iznimi almadan masama oturmak...

1|0
    0|0
  • böyle bir durumda kiz arkasima döner söyle derim hadi gidiyoruz gayet sakin bir sekilde.. yoldada onu sunu söylerim..

benle cikiyorsan arkadaslarinla sohbet edebilirsin ama beni unutmadan :)) yaninda ben varim yani

0|0
    0|0
  • telefonumu mahsustan çalmış gibi kulağıma götürür seni falanca kişi çağırıyo diyerek onu şutlarım sonra gol olur :D

1|0
    0|0
  • okeyde devam edelim mi denilir..

1|0
    0|0
  • Adam onu yapacak kadar yüzsüzse o insana karşı kibar olunmaz..

1|1
    0|0
    • ama onun haberi yok ki, öylesine görmüş yanınıza gelip selam vermiş falan, sonra sohbet koyulaşmışş :)

• Eşimle birlikte masadan kalkarım

• Ben o kalabalığı yapamam, ama kız zaten gönderir.

Kimin masasına salça oldun bakim =)

1|0
    0|0
  • Sahte gulusleri bilirsiniz hani sadece diş gösterme ondan yaparım

1|0
    0|0
  • ne diyecenki bela bela

0|0
    0|0
  • 1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6