Böyle bir durumda sessiz kalınır mı?

İki gün sonra hoşlandığım çocuğun doğum günü,ona bir hediye aldım ve yanındada onu sevdiğimi söylediğim bir mektup var..aynı ülkede değiliz bu yüzden kargoyla gitti kutu.Ve adresinin bende olduğundan haberi yok yani biraz sürpriz oldu bu durum ona.Dün aldı ve sanırım şu an herşeyin farkındadır..Aynı zamanda facebook arkadaşıyız ve mektuba doğum gününde ona yazacağım kutlama mesajını da yazdım..yani hazır ol o gün bunu bunu dicem tarzı bişiydi..Mektupta yazdığım daha çok onu tanımak istediğimdi..yani onu sevdiğimi ondan hoşlandığımıda yazdım fakat bilmek istediğim şey onu daha iyi tanıyabilmem için,her yönüyle bana bir şans vermek isteyip istemediğiydi..

Benim merak ettiğim böyle bir durumda bir erkek sessiz kalır mı? Yoksa olumsuz bile olsa cevabı birşey söyler mi? Çünkü her ne olursa olsun bişi söylemesini tercih ederim

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Ohoooo buna her erkek tamam olur der. Hem sen uzaktasın seni bir yandan idare eder, hem kendi olduğu ülkeden bir kızı.

Ne safsınız siz ya. Nerde serseri, uğursuz var peşine takılıyorsunuz. 24 yaşındayım lan ben, benim nedne hiç sevgilim olmadı, benim neyimi beğenmiyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Görüşemiyeceksiniz cevap vermez diye düşünüyorum sadece mutlu olacaktır egosu artacaktır bana göre çocuğu tanımadığım için fazla birşey söyliyemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;