Hangi renklerle yetinebilirsiniz..?

Güneşin altında üşümek istiyorum bu gün.. Denizden yeni çıkmış olmanın getirisi su damlacıkları bedenimden buharlaşırken üşümek.. Göz alıcı bir güneş, ama iç titreten ılık ve sert bir esintiyle..

Bir barakada uyumak istiyorum bu gece.. Ahşap duvarları, minicik camları olan bir baraka.. Çatısı kiremit yerine samanlarla kaplı..

Issız bir sahil kenarından, solgun renkli ahşaplarla denize ilerleyen bir iskele üzerine yerleştirilmiş bir baraka.. İskelesinin teras gibi kullanıldığı, mavi minderli şezlongların mavi şemsiyesinin gölgesinde yattığı..

Fazla renge gerek yok hayatımda, bir kaç tanesi yerleşsin manzarama.. Bulutların, şezlongun, barakanın içindeki dağınık yatağımın beyazı.. Barakanın, iskelenin ahşap rengi ile çatıdaki samanların birbirine yakın tonları.. Gökyüzünün, denizin, şezlongumun minderinin ton ton mavileri.. Belki de ikimizin tonton halleri..

Keşke mümkün olsaydı, hemen şu an tam da orada..

0|0
109

En İyi Erkek Görüşü

• Belli bir yaştan sonra hayatın yaşam süreci boyunca omuzlarımıza bindirdiği ağır sorumluluklar ve yaşam zorlukları zaten hayatın neredeyse her daim barındırdığı koyu tonlarına doymamızı sağlıyor bence. Daha canlı, heyecanlı ve sahtekar renklere ihtiyacım var benim.

0|0
    0|0
    • En sahtekar renk nedir mesela gözünde..?

• Pembe tabii ki. Kim nereye çekerse oraya gidiyor ve onun arkasında hinlik yapmak isteyenlere müthiş bir paravan oluyor. Kırdığı kalpleri söylememe gerek bile yok sanırım. En suçlu ya da en suçlanan renk pembe benim gözümde. Kimse kör gözüne parmağım gibi savulun ben siyahım demez zaten. Asilliği de oradan geliyordur belki.

• Neden böyle bir renge ihtiyacın var diyebilirsin belki onu da söyleyeyim. Kimseye kin beslediğimden değil, bu pembenin oyunlarına daha fazla kanmamak için. Öteki oyunlar bir şekilde "oyun" olarak hatırlanıp dalga geçilebiliyor ama pembenin açtığı yaralar pek kolay kabuk bağlamıyor.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 10

• Nickini ezberleyemediğim, arkadaş listemin en göçebe ruhlusu kuzum..

döktürmüşsün yine.. not defterime alıyorum ^,^

siyah severim ben .. dikkat çeken bir kaç kırmızı detay olursa

(kırmızı ruj gibi , kalp gibi , sen gibi :)

yaşanılası daha mümkündür .

0|0
    0|0
  • masmavi temiz bir golun yaninda kucuk ahsap bir kulube . golun etrafinda yemyesil cam agaclari. yerlerde papatyalar.

kulubede bir kosede ful duvari kaplayan bir kitapli.

sallanan bir sandalye ahsaptan. bir somine (kis icin dekoru anlatiyoz burada :D ) bir kucuk sehpa yuvarlak ahsap. ustunde bir kupa cay . veee de ahsap bir antika pikap ve guzel bir plak .

offf hayallere daldim yine .

0|0
    0|0
  • mavi,beyaz,siyah

0|0
    0|0
  • Her renk olmalı :/

0|0
    0|0
  • kırmızı siyah beyaz yeterli benim için :)

0|0
    0|0
  • kırmızı ve mavi

0|0
    0|0
  • Kırmızı, siyah ve beyaz.

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir anlatım yaa :)) Kırmızı ve mavi

0|0
    0|0
  • yeşil, kırmızı