Bu akşam ki maç ne olur turu geçer miyiz?

chelsea-Galaasaray turu kim geçer skor tahmini olan var mı?

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• bugün günlerden galatasaray dediğimiz maçtır. yüksek ihtimal berabere bitecek maçtır.

defansta çok dikkatli olmamız lazım. olası kadro.

muslera telles semih chedjou ebue sneijder ceyhun melo selçuk burak drogba

muslera : premier lig hayalini devam ettirmek istiyorsa son dakikaya kadar kalesini gole kapatmalı.

telles : bindirmeleri belki de bu akşam maçın kaderini belli edecek. rahat ve sakin oynamalı.

semih : söylenecek pek bir şey yok. hata da yapsa özgüveni sağlam tekmeye kafa uzatan hali devam etmeli.

chedjuo : bu adamın büyük maç seçtiği doğru. semihle birlikte hatasız oynaması gerekiyor.

ebue : bu artık belkide onun için son şans. bu maç sonucuna göre bileti kesilebilir.

melo : brezilya ile dünya kupasına gitmek istiyorsa bu herkesin izlediği maçta show yapmalı.

selçuk : artık ölü toprağını üzerinden atması gereken maç olmalı. sene başından beri yatıyor artık ayağa kalk xelcuk.

sneijder : melo için ne söylediysek geçerli. bu son dünya kupası olacak onun için.

burak : galatasaray'ı aklında bitirdiğini bjk maçında söylemiştim. artık avrupa da top oynamak istiyorsa bu maçta sabaha kadar koşup pres yapmalı gol atmalı.

drogba : yatsa da kabul ediliyor yatmasa da. herkesin gözü onda olacak. hareketlerinin taraftara gösterdiği sevgi gerçek mi kolpa mı olduğu bu akşam belli olacak.

2|1
    0|1
    • umarım geçeriz aramızda uçurum denecek kadar bir kalite farkı yok skor bence 2-2 cevap için teşekkürler

• aklımdan geçer skor arkadaşım. ben teşekkür ederim.

• ayrıca bu akşam İnşallah ceyhun değil yekta oynar bir melo değilsede melo kadar kuvvetli pres gücü olan ayrıca tekniği fena olmayan bir oyuncu yektaya çok iş düşüyor

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• 2-1 chelsea alir bence

0|1
    0|1
  • Çok inançlıydım fakat olmadı

0|0
    0|0
  • bnce 3-2 galatasaray alır

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Chelsea kazanır

0|0
    0|0
  • Ben gollü bir beraberlik bekliyorum geçen sene Schalke maçının benzeri olacaktır

0|0
    0|0
  • skor tahminim yok ama İngilizler 18 martı tekrar yaşayacak zamanında denize döktüklerimizi bugün Galatasaray sahaya gömecek

0|0
    0|0
  • chelsea turlar ne yapsanızda,ne desenizde boş.

0|0
    0|0
  • Galatasarayın geçmesini isterim bir Türk takımı olduğu için ama pek şansı olduğunu sanmıyorum.

Çaktırmayın genelde maç yorumlarımın hep tersi çıkar :)

Not:Fenerliyim :) :)

0|0
    0|0
  • galatasaray turu geçer ben inanıyorum

0|0
    0|0
  • 3-2 galatasray alır

0|0
    0|0
  • rüyamda gördüm sneijder 1-1 yapan golü atıyordu.

2-2 ile biz atlarız..

0|0
    0|0
    • bencede 2-2 dünden beri arkadaşlarada aynı skoru söylüyorum bende

• inşallah kalbimize doğan olur..

• skor bilemem ama galatasaray turu geçer

0|0
    0|0
  • onlar çanakkaleyi geçemedi 18 martta ama biz ingiltereyi geçecez...

0|0
    0|0
  • bence gs kaybeder bır fenerlı olarak kazanmasını ısterım ama sansı yok

0|0
    0|0
  • cimbom ezer geçer

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;