1gün çok iyi 1gün çok soğuk davranıyor ne yapmaya çalışıyor bu kız

sevdiğim kız ilginç davranıyor 18 yaşında utangaç maco davranışları var beni hep kıskandırmaya için uğraşıyor ben her seferinde çok sevdiğimi dile getiriyorum güzel sözler söylüyorum yalan söylüyosun bir çok kıza söylemişsindir deyip işin içinden çıkmaya çalışıyor mesaj ben atmadan mesaj atmıyor ne yapmalıyım ki inansın bana bu arada yaşım 25 yaşın büyük diyo arasıra kafamı karıştırıp duruyor tam vazgeçmişken çıkıyor karşıma triplere giriyor kıskanıyor suratına asıyor

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslında durum çok açık. O da her kadın gibi kendisine ilgi gösterilmesinden hoşlanıyor. Çok kesin konuşmak istemiyorum ama bence ilgisi sana değil ona gösterdiğin ihtimama. Tüm bu olur olmaz karşına çıkışları kıskançlıkları bence ilgine olan ihtiyacından. Git açık açık konuş, verdiği cevaba göre de ya bırak ya da işi kesin bir duruma bağla.

0|0
    0|0
    • arada başka cocuklar var acaba beni kullanıyor mu diye beynimi kurcalıyan şeyler var ya da test mi ediyor diyorum ne kadar çok sevip sevmediğimi

• konuşuyor mesajlaşıyor istemese konuşmaz derdi başka ama ne

• tamam işte diyorum ya belkide ilgi için tüm bunlar. Konuşmadan bilemezsin. Git konuş. Verebileceğim tek tavsiye bu.

• Kız haklı yaşın büyük ne işin var o yaştaki kızla?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;