Düğününüzde hangi şarkı çalmalı?

Düğününüzde hangi şarkı calmali? Sizin için bir önemi var mı?

Güncellemeler:
Soruma biraz yaratıcılik katılmasıni istediğim için detay vermedim. Dugun demek illa bir roman havasinda tepinmek demek değildir. Sevdiğiniz insanla paylaşabileceginiz bir şarkı vardır mutlaka. Chicago- hard to say i m sorry veya sonata arctica- tonight i dance alone çalsın isterim. Ve cevap verdiginiz için teşekkürler...

0|0
1112

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Her ne kadar ikinci sınıf düğün salonlarında içki içenlerin, içkilerine meze olduysa da , kapitalizmin oyuncağı olmuş büyük şirketlerin müşterilerine bekletirken onlara dinlettiği şarkılar konumuna düştüyse de , asansörlerde bile insanların on saniyelik yolculuklarını yaparken onlara eşlik etse de , popüler kültüre yenilip ayağa düşse bile bu şarkı da aşk gibi kirletilemiyor, hissettiklerinden uzaklaşmıyor.

Historia de un Amor candır https://www.youtube.com/watch?v=pIWxS6_98t8 bu şarkı çalabilir büyük ihtimal. Ne olursa olsun kirlenmeyenlere saygım vardır . Bu şarkı değerli benim için

0|0
    0|0
  • Mümkünse düğün olmamalı. Düğünlerden nefret ederim.

0|0
    2|1
  • davul zurna örf ve adetlerimizden de olsa ben hafif batı müziği olsun isterim. daha bir şevk veriyor sanki.

0|0
    0|0
  • Hiç birşey çalmasın.

0|0
    0|0
  • ne şarkı çalması ben söylerim gözlerine bakarak birde diz çökerim öyle yani

0|0
    0|0
  • Düğünü sevmiyorum Nikah olabilir oda kızın gönlü olsun gelinliğini giysin Dualı ilahili bir ortam olabilir

0|0
    0|0
  • Dönülmez akşamın ufkundayım vakit çok geç :)))

0|0
    0|0
  • Ben sevdiğim kızla evelenecemde müziğe bakacam ? o lüxe sahip değili m :D

0|0
    0|0
  • çingenem çalmayan bir düğün olsun:D

0|0
    0|0
  • farketmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11