Bir kızda görseniz ne düşünürsünüz?

Erkeklere soruyorum.Diyelim bir kız özel gününde -siz bunu bilmiyorsunuz tabi- ve yanlışlıkla leke pantolonuna geçmiş,kız farkında bile değil.Bir kızda görseniz pantolonunda bunu ne düşünürsünüz? Saçma bir soru mu bilmiyorum ama aklıma takıldı merak ettim cidden ne düşünürsünüz kızdan soğur musunuz

1|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• gayet doğal bir durum yani anlayışlı olmak gerekir empati kurmak gerekir gider usülünce söylerim kendisine

1|0
    0|1
    • oha pardon da ne dicen kıza görmemezlikten gelmek en iyi cevaptır

• tabi tabi görmemezlikten gelmek senin gibi insanların yapacağı bir iş yanımda veya oradan geçen bir bayana söylerim o söyler yani sıkıntı mı

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• sence gayet normal değil mi ? insansın sonuçta, ayrıca öyle şeylere bakıp soğuyacaksa senin için fikrinin bir öneminin olmaması lazım. yarın bir gün dişinde maydanoz göre ayrılır heralde :P

1|0
    0|0
  • insanlık hali derim ... ve utandırmıcak sekilde uyarırım . niye soguyayım ki ..

1|0
    0|0
  • Kız eğer arkadaşımsa söylerim leke olduğunu, neden soğuyayım :) böyle şeyler olduda :)

1|0
    0|0
  • Sogutacak bişey değil hatta söylerim insanlık hali

1|0
    0|0
  • abu altina yapmis derim :)

1|0
    0|0
  • Söylerim kendisine beni tanıyan alınmaz zaten

1|0
    0|0
  • Gayet dogal bir durum ona duzgun bir sekilde soylerim mesela kiyafeti kapatmoyosa bekle derim ni magazadan gomlek alirim beline sararim :)

0|0
    0|0
  • Ne düşünücem ya, onu utandırmadan nazikçe söylemeye çalışırım, yardımcı olurum. Ne düşünülebilir ki yani; efendi sauron cüceleri öldürmüyor herhalde kızın pantolonunun arasında :)

0|0
    0|0
  • olurmu öyle şaçmalık erkekleride doğuran ana kadındır.

kadının kusuru sadece biraz dikkat

0|0
    0|0
  • olabilir insanlık hali.

0|0
    0|0
  • Anlayışlı biriyimdim

1|0
    0|0
  • Okan Camdan Bakıyor diye bağırırım

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• anormal değil normal bişey..oaldabilir insanlık hali.. gerçi Allah kimsenin başına vermesin zor durum ama dalga geclcek soğuyacak bişey yok..erkek olan adam guzellikle soyler zaten.

1|1
    0|0
    • Böyle olması gerekmiyormu sonuçta kız tanıdığı bunu başkalarının görmemesi için kıza söylerim

• Aynen öyle düşmanımın başına vermesin derler ya aynı o durum

Yükleniyor... ;