Günaydın yurdumun güzel insanları bugün nasılsınız ?

Günaydın yurdumun güzel insanları bugün nasılsınız ? Neler yapıyorsunuz, Güne iyi başlamışsınızdır umarım.

Keyifli bir pazar kahvaltısı size göre nasıl olur ? :) Hava yağmurlu olsa da pazar pazardır :P

0|0
145

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Günaydin gold havalar viyanada cok güzel :)) birazdan brunch gidecegim söyle acik büfeli babamin dogum günü serefine bütün aile davetli en güzel en mutlu pazar <3

0|0
    0|0
  • Çok enerjiğim, süperim süper.

0|1
    0|0
  • Tunaydin keyifsiz bir günr başladık hadi bakalım *.*

0|1
    0|0
  • geç uyandım bugün hayret ,

demek kafa rahat olunca iyi uyuyabiliniyormuş ^^

iyim hava mükemmel , fink atmalık.

kahvaltı sevmiyorum :/

0|0
    0|0
  • Çok iyiyim.. Dışarı çıkacağım öğleden sonra.

0|0
    0|0
  • İyiyim sağol :) Kahvaltı yaptım erkenden sonra pasta :D Enerjikim bugün :D

0|0
    0|0
  • Dun gece erken uyudum hala uykum var, uykuluyum. Gunaydin

0|0
    0|0
  • Sana da günaydın.

Bu sabah güzel uyandım, gece geç yatmama rağmen dinç hissediyorum kendimi.

Bana göre keyifli pazar kahvaltısı aile ile yapılandır ama uzun zamandır ailecek kahvaltı edemiyoruz.

Mutlu günler.. :)

0|0
    0|0
  • cok sinirliyim buradan gizlinin biri agzına gelenı saydırıyor. iyiki bir yorum yaptık anamıza sovmedıgı kaldı. sana gelıyorum Allahım..

0|0
    0|0
  • Grip olmusum sumuklerim akiyor burnum tikali pazar kahvaltisi yumurta olur baba evde oyle iste

0|0
    0|0
  • Tünaydınlar herkese.

Gergin uyudum aynı şekilde uyandım. Akşama düzelir umarım :)

0|0
    0|0
  • Bugüm kimsesiz cocuklar gıbıyım :/

içim çok yoksun :/

0|0
    0|0
  • Günaydın. Eh işte, şahsen iyi olmaya çalışıyorum. Buna şükür.

Şimdilik bir planım yok. Keyifli bir kahvaltı için yanımda sevdiğim insanların olması yeterlidir.

Siz nasılsınız? Uzun zamandır görmüyordum sizi sitede.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 7 de uyandım bugün , hava pek bir iç karartıcı , yinede o sabah yürüşü bana bir huzur verdi heleki sigara içmek onunla :) sigara iğrenç bişey ama bazen öyle güzel oluyor ki arkadaşın oluveriyor bazı anlarda , biraz da hasta gibi hissediyorum yahu :)

keyifli bir pazar kahvaltısı nasıl olur dersen ailenle yaşıyorsan onlarla birlikte , annenin hazırladığı güzel kahvaltıyla olabilir veya evde teksen bir arkadaş çağırılabilir , olmadı bir sevgili varsa güzel bir yere kahvaltıya götürülebilir :) anı ve mutluluğu paylaşırsan keyifli bir pazar kahvaltısı olur

0|0
    0|0
  • Sanada günaydın. Güzel bşr kahvaltı bence sıcak bazlamasız olmaz yanında tereyağ, kızarmış ekmek ve tulum peyniri, domates maydanos, manda kaymağı, bal, sucuk ve menemen veya sadece yumurta. Ve tabi kuzu eti veya kavurma.

0|0
    0|0
  • Hava çok güzel de ben hastayım. Boğazlarım iptal. Faranjit olduğumdan şüpheleniyorum.

0|0
    0|0
  • Pekmeze Bandırılmış Ekmek Gibi Islak Ve Yapışkan Gibiyim :)

0|0
    0|0
  • Ruyamda manti gordum hala manti sayikliyorum iyi sayilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;