Drogba'nın 2 gol 2 asistlik performansı hakkında ne söylemek istersiniz?

arkadaşlar bu adam resmen takımda kalmak için can atıyor baba sen hep böyle ol da başka bir şey istemem ilk golde çildirttin beni yerden yere vurdum kendimi sevinçten hastasiyiz babaaaaaaaaaaaa

2. 6lık skorumuzdan sonra artık kuşlarımız 6larla övünülmeyeceğini öğrenmelidirler ben açıkçası galatasarayıma 6nın az olduğunu düşünüyorum biz 10lara 11lere layığız 6da neymiş?siz neden 6? diye sormayın diye 6ları atıyoruz işte.kadıköyden yola çıkmaya başlamışsınızdır heralde daha çok uzun yol var hiç çekilmez

0|0
116

En İyi Erkek Görüşü

• Arena'da bu sene kusursuz oynuyoruz; depaslamanda aynı oyunu oynasaydık Fenerbahçe rüyasında görürdü 1.liği...

2|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Drogba artık 35 yaşında bu oyuncuyu her maç oynatırsan doğal olarak performansında düşüş olur Rize maçında oynamadı bu maçta şov yaptı ara sıra Drogba´yı dinlendirilmeli böyle olursa Drogba´dan daha çok verim alırız ama Drogba bugün oynadığından daha iyi oynayabilecek kapasiteye sahip bir dünya yıldızı

4|2
    0|2
  • Arenada daha yenilgi yüzü görmedi takım inşallah bu seri fener maçıylada devam eder ve şampiyonluğa uzanırız.

Drogba ve sneijder oynuyunca takımda oynuyor bunu birkez daha çok net görmüş olduk.

Ve mancinin artık gözünü açması lazım ebouenin bu takımda oynaması lazım sağ kanattan atak geliştiriyorsak onun sayesinde bundan önceki haftalara bakın atağımız yok o kanattan

1|3
    0|0
  • Arenada bu takım çok iyi çok farklı oynuyo gerçekten ;)

1|1
    0|1
  • drogba buraya kadar

1|0
    0|0
  • Performansı iyi olsa da sezon sonu gideceğini düşünüyorum

1|0
    1|0
  • ben bu galibiyet'e sevinmedim çünkü biliyorum ki haftaya karabükte puan kaybedecez ve değişen birşey olmayacak

1|2
    0|0
  • drogba bitti drogba artık oynamaz diyenler var son haftalarda iyide biz hep demedikmi adam kranponunu koysa sahaya rakip 3 kişi tutar kranponu (:

1|1
    0|1
  • erkek olsan senle ne muhabbetler ederdimde neyse :)

drogba telles hepsi iyiydi ama beni en çok sneijder mest etti tam bir 10 numara gibi oyunu müthiş yönlerdirdi pasları müthişti Galatasarayım ne yapsa az dediğin gibi arenada çift haneler isteriz :)

1|2
    0|2
  • ya bende ne zamandır senin gibi bir kadın görmedim senle bir maç islesek ya

1|0
    0|0
  • Maç seçiyor artık drogba ve bu beni fazlasiyla sinirlendiriyor.

Deplasmanalra götürmemek gerek

1|0
    0|0
  • ahahaha sakin ol renktaş :D

1|1
    0|1
  • ben maçı izlemedim

ama biz bu adamı akhisara değil chelsea ye karşı oynasın diye aldık

1|0
    0|0
  • Sen böyle 40 ına kadar oyna biz izleyeleim drogba

1|0
    0|0
  • Drogba paraya gidiyor. İşi bitti artık onun. Galatasaray'da yapacağını yaptı adam zaten.

0|0
    1|0
  • barut 9 maçtır yenilmiyormuş demekki barutu fenerbahçe patlatıcak :D

0|1
    3|3

Kızlar Ne Diyor 1

• Drogba bi' süredir canimi fazlasyla skmakta ..

Gerek performansi gerek saha dsi tavrlari rahatsiz edici .. Bugünku oyunu cidden cok iyiydi 1 haftalk dinlenme iyi gelmis olacak ki takimin en iyilerinden biri oldu bu aksam ..

Yine de Aslolan Galatasaray, Hayrlisi ..

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;