Spor yapan insanların sizin gözünüzde bir ayrıcalıkları var mı?

Spor yapan insan ayrıcalıklı mıdır?Spor yapan insanların sizin gözünüzde bir ayrıcalıkları var mı?

0|2
1937

En İyi Erkek Görüşleri

• Herhangi bir ayrıcalıklarının olduğunu düşünmüyorum sadece alışkanlıklarını taktir ediyorum. Çünkü uzun zamandır spor yapma alışkanlığı edinmeye çalışıyorum bir türlü yapamıyorum. Ve bu bel ağrısı beni öldürüyor acilen spora başlamalıyım 😂

1|0
    0|0
  • Takdir ediyorum,
    Fit bir vücut çok estetik gözüküyor, insanın kendisine önem verdiğini gösteriyor, potansiyelini ortaya çıkarmasını sağlıyor bence. Tabi bunların yanında özgüvende sağlıyor. Fakat özgüven ile aşırı laubalilik yapan kişiler ayrı. Laubali ve burnu havada/ egolu olan kişiler çok itici oluyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• evet var duzenli spor yapiyorum spor yapan insan kendini seven insandir kendini seven insan herkezi herseyi sever pozitiftir 😉

0|2
    0|0
  • Tabi ki. Spor yapan insanlar zamanla hayata farklı bir pencereden bakmaya başlıyor ve tabi hareketleri günlük enerjileri artıyor. Dolayısıyla pozitif bir yaşam tarzına daha da yatkınlaşıyorlar.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• Vardır evet ayrıcalıklı

0|0
    0|0
  • Hayır yok. Spor yapan kendine yapıyor. Bunu bir cazibe unsuru olarak görmek ya da böyle görünmesi için spor yapmak çok saçma geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Ne yarıcalık olsun ki.. Her bir şeyle iştigal edeni takip edecek halimiz yok..

0|0
    0|0
  • Haftada 2 gün vücut ve imkan bulursam kickboks. Uzun zamandır yapmıyordum ancak 8 yaşından beri ara ara yaparım spor. 34üm ama 34 gibi değil de bir 29 30 gibi

0|0
    0|0
  • tabikide var göt göbek salmışla bir olur mu hic adam saatlerını salonda harcıyor spor yapmayanlar bunu anlayamaz

0|0
    0|0
  • Vardır kendimde sporla ugrasan olarak bence yan gelip yatmamasi gibi seyleri severim

0|0
    0|0
  • Tabiki. Sporcu disiplinlidir paylaşımıdır özgüveni yüksektir. Bende bir spor yapan birisi olarak...

0|0
    0|0
  • Kızlar göbekli erkekleri seviyormus kesicem kaslarımı sjnsjs boşuna yüzdük o kadar yıl

0|0
    0|0
  • Umurumda değiller, hiçbir ayrıcalığa da sahip değiller bana göre.

0|0
    0|0
  • Ayrıcalık tarafından değilde, kendilerine güveni tam olduklarını düşünmüşümdür hep.

0|0
    0|0
  • Ayrıcalık diyemem ama daha pozitif ve özgüvenli olduklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Cool insanlar.

0|0
    0|0
  • yok onlarda ınsan bıraz daha nızamıler o kadar

0|0
    0|0
  • Sporu Japon diye okudum ya. :D

0|0
    0|0
  • Yooo.

0|0
    0|0
  • hayır yok

0|0
    0|0
  • Hayır, yok. Kendine bakan normal insanlar.

0|0
    0|0
  • Evet ponçik insanlar onlar ☺

0|0
    0|0
  • Evet hemde çok.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle

0|0
    0|0
  • evet