Saflığın Sebebi Nedir ?

Türk Halkının bu kadar saf olmasının sebebi temiz kalpli oluşu mudur yoksa cahil oluşundan mıdır ?

- Telefon dolandırıcısına para kaptıran profesör var

- Faizsiz kazanç elde edeceksiniz diye milletten para toplayanlar (Kombassan , Jet Fadıl) var.

Güncellemeler:
şimdi aklıma geldi bir çoğunuz yaştan ötürü hatırlamaz belki ama TV de GAG diye bir program vardı. O programda Cine 5 in şifresini çözmek için aynaya saç spreyi sıkıp o şeklde izleyin diye bir tavsiye vermişlerdi. Bir çok insan kanala şikayette bulundu işe yaramıyor diye. Daha sonra programda altyazı vermeye başladılar bu program eğlence amaçlıdır diye :)

0|0
70

En İyi Kız Görüşü

• ama bunları dolandıranlarda bir türk

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Turk halkinin bu kadar saf olmasinin sebebi, hem temiz kalpli hemde cahil olusundandir. Ama buradaki (saf) kelimesini alik-aptal-sapsal anlaminda kullanmiyorsaniz tabii...eger o anlamdaysa, cevabim farklilasir.Profesor olmak, iyi kalpli , temiz dusuceli ve insanlara guvenen birisi olmaya engel degilki, profesorluk bir unvandir o kisiye verilen, ozunu ve kisiligini insanligini baglamayan bir ozelliktir, bu benim nacizane fikrim, anlamaya calismayi uzun zaman once biraktigim bir sorgulama bu benim icin. Benimle hemen ayni konulara kafa yoran, merak eden insanlarla ayni platformu paylasmayi ve fikrimi paylasabilmeyi severek yapiyorum, bu cok guzel bir his.

0|0
    0|0
    • Saf kelimesini temiz kalpli herkese güvenen art niyeti olmayan anlamında kullandım

• ikisi bir arada ama daha çok insanları kötü bilmememizden çabucak güvenmemizden duygu sömürülerine tav olmamızdan

0|0
    0|0
  • Cahillik ya.

0|0
    0|0
  • bir anlık düşüncesizlik,zihin yorgunlugu ya da dediğin gibi iyi kalpli olmaları ..

0|0
    0|0
  • Nereden biliyorsun 75 milyon kişiyile tanıştın galiba böyle dediğine göre

0|0
    0|0
    • 75 milyonla tanışman gerekmiyor ki. İnsanlar telefonda terör örgütüyle bağlantın var para yatır diye kandırılıyorlar. Mantıklı bir insan bu durumda direkt polise gider ya da kendinden eminse kapatır telefonu. Benim de başıma geldi ana avrat küfür ettim adama telefonda sonra bir daha aramadı

• Tez zengin olma istegi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;