Oğlak burcu kadınını nasıl bilirsiniz gençler?

.. ...oğlak burcu kadınını nasıl bilirsiniz gençler?

0|0
80

En İyi Kız Görüşü

• misal ben.inatci.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Oğlak burcuyum ve burcumu çok seviyorum. Oğlak burcu sevince çok güzel seviyor eğer sevdiği insana güveni tamsa gözünü Kırpmadan canını verebilir. Dışarıya göründüğü gibi sert ve mesafeli değil aksine arkadaş canlısı ve çok duygusal yani ben aşırı duygusalım😊 inatçı ama Nasıl inatçı sormak gerekir? Karşısında sevdiği insan varsa en fazla 3 ısrardan sonra gülümsemeye başlıyor ama sevmediği varsa varya isterse 30 yıl ısrar etsin umrunda olmaz. Bir şeyi yapmayı kafasına koyduysa yapar ve bugünün işini asla bu gün yapmaz erteledikçe erteler. En çalışkan bur olduğumuz gibi en çalışkan tembel burç da denilebilir 😂 Ve birine kırıldığında bağırıp çağırmaz gözleriyle ve sessizliğiyle Can'ından bezdirir insanı. Her şeyi çok kafasına takar ve birine gerçekten bağlandıysa o kişiyi UNUTAMAZ. çünkü oğlaklar geçmişiyle Yaşar...

0|0
    0|0
  • Ben oğlak kadınıyım bir kere herşeyden önce güvenmek isterler güven sağlanırsa asla ihanet etmezler sadiklar inat çok fazla dediğim dediklik cok fazla kafasının dikine gitme kendisine söz geçirebilecek sahiplenecek bir erkek ister kıskanç hemde çok kizkardesinden dahi kıskanır hırslı çalışkan akıllı zeki esprili kadinlarızdir yerine göre ketumumdur eğlenmeyi eğlendirmeyi severim eğlenceli esprili erkeklere bayılırım ancak cıvıkılığa gereksiz samimiyete gelemem güvendikten sonra sen uzayda oğlak dünyada olsun sana ihanet etmez ayrıca erkeğini çekip çevirir

0|0
    0|0
  • Yakin arkadaşım.. Gereksiz laf sokuşlari ve en mükemmel kendi hissiyatindan ibaret.

0|0
    0|0
  • Oğlak burcuyum...acayip inatçı oluyoruz :)

0|1
    0|0
  • Iyi bilirim Mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • iyi bilirik :)

0|0
    0|0
  • Inatci. sadik,iyi kalpli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0