Tam Hoşlandığınızı İtiraf Ederkeeennnn..!

Biriyle tanışıyorsunuz, bir süre görüşüyorsunuz.. Sohbet hiç tükenmiyor, uyum harika, karakterinizin uyuştuğunu düşünüyorsunuz, güzelliğinden-fiziğinden-duruşundan hoşlanıyorsunuz derken birbirinize karşılıklı olarak hoşlandığınızı, etkilendiğinizi itiraf ediyorsunuz fakat kız eski sevgilisiyle yaşadığı sorunları, korkularını anlatırken aynen şöyle bir cümle kuruyor..!

"Ten Uyumumuz Bile Yoktu, Bana Dokunduğunda, Beni Öperken Bir An Önce Bitmesini Bekliyordum.."

Buna sessiz kaldım, hiçbir şey demedim, sonuçta her insanın bir geçmişi var, herkesin yaşadığı şeyler, gayet normal ama hoşlandığınız bir kişiye bunu anlatmak ne kadar doğru..? Siz olsanız ne düşünürdünüz..?

0|0
177

En İyi Kız Görüşü

• Bunu sorun etmesi doğal ancak dile yanlış getirmiş diyelim.Tensel uyum gerçekten önemli kim ne derse desin.Deli gibi aşık ol istersen,istediğin uyumu yakala,sekste mutlu değilsen aşk söner.Kadın kişide bundan korkuyor,ee haklı kadın.Ama bunu dile bu şekilde getirmek karşı tarafta şu an düşündüğünüz gibi iğreti durumları oluşturabilir,toplum sağolsun.Ona konuşacak olsam ''Denemeden bilemezsin.'' derdim.Size de korkusunu yanlış dile getirmiş diyorum.

0|1
    0|0
    • bende senin gibi düşünüyorum ama sorun şurda Ekinfluee, ben beraber olacağım veya olduum insana bu tarz konulara önem vermediğimi üstü kapalı bir şekilde belirtiyorum sırf yaşamışsa bile tedirgin olmasın diye, misal konuyu ne yapıp edip başka birisini örnek göstererek sırf daha önce birlikte oldu diye terketti bence çok saçma diyorum mesela anlatabildim mi? Ben buna bu şekilde mesajlar verirken onun bunu açıklaması enteresan olan :) dediğin gibi ten uyumu çok önemli ve

• Anlıyorum,yaşadığımız toplumda erkeklerin,birlikte oldukları kadınların geçmişine duydukları hassasiyet çok fazla.Durum böyle olunca haliyle kadını bir şeyleri söyleme,itiraf etme ya da üstü kapalı dile getirme isteğine itiyor.Aranızdaki muhabbet bahsettiğin gibiyken söylemesi evet,gerçekten tuhaf.Geçmiş ilişkiler geçmişte kalmalı,üstü kapalı bir şeyler elbette sorulduğunda anlatılabilir ama bu denli detay,bilemiyorum.Bence olmamalı. :)

• neyse artık olan oldu ama genel olarak olmamalıydı da hem fikiriz :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• aranızdaki sohbete dayanarak anlatmış olabilir. bir de korkusunu dile getirmiş herhangi bir art niyet yok ki. ayrıca kafasında ya seninle de böyle bir sorun yaşar mı bunun işareti var. aslında susmak yerine ona kendini iyi hissetiricek bir şeyler söyleyebilirdin.

erkekler yaşantılarıyla ilgili suçlanmaz sorgulanmaz eleştirilmez. ama biz kızlar çok eleştiriliyoruz neden? anlatsak suç anlatmasak yine suç oluyo. o yüzden nasıl davranacağını kestirememiştir belki de..

ben olsam paylaşmak istediğini düşünür takmazdım. hoşlandığım insan da en çok istediğim şey onunla hala bir arkadaş gibi konuşabilmek olurdu.

1|1
    0|0
    • Yorumlarına katılıyorum ve zaten söylediğin şeyleri bire bir uyguladım.. Sesimi çıkarmadım derken şu anlamda, yani tepki vermedim.. Diyorum ya herkesin yaşadığı şeyler.. Susturmadım, dinlememezlik yapmadım.. Bu bahsettiğim kişi 6 ay önce nişan atmış ve korkularınıda anlayabiliyorum.. Benimle aramızdaki sohbete, uyuma dayanarakta bahsettiğinden şüphem yok ya da art niyet olmadığına ama insan hoşlandığı kişinin geçmişinde yaşadığı cinsel hayatı duymak ister mi..?

• dedim ya kavramaları karıştırma diye..

aynı şeyi yapmaya devam ediyosun.. cinsellik çok geniş bir kavram içinde bir çok şeyi barındırır. ve bunun ölçüsü kişiden kişiye göre değişir.

cinsellik eşit değildir cinsel ilişkiye. cinsel ilişki yani bir kadınla erkeğin cinsel birliktelik yaşamasıdır.

ten uyumu elini tutarken bile hissedebileceğin bir şeydir. bir anlamda karşındaki insanla cinsel olarak ya da seksüel olarak bir şeyler yaşayabilir miisn ya da yaşayamaz mısın bunu sana anlatır.

• yaa haklısın çok mantıklı yorum yapıyorsun, bende bu tarz konulara çok takılmıyorum sadece sormak istedim merak ettim kim ne tepki verir acaba diye..

• adama adama markaj yemişin :D gol oldu derken ofsayta düşmüşsün.

sonracığıma tam son kata gelmişken asansörde kalmışın :D çok pis hisler bunlar çoookkk...

eski demek eski demek lügatımda.tekrar tekrar bünyemde ,ruhi dünyamda gündeme getirmem ,karşımdakini de bunu yansıtmam zaten.insanların çoğu kafasını sıfırlayamıyor zaten.sonra da neden biri yok diye mız da mızzz...ne istediğini bileceksin önce.

1|2
    0|0
    • Aynen öyle bvebbutterfly :))) çok pis markaja girdim :) ofsayta düştüm, gol atıcam hakem düdük çaldı, asansötde kaldım :D amaaaaa ben o golü atıcam arkadaş kimse kusura bakmasın :D Eski eskide kalmak zorunda, dediğin gibi sıfırlamak lazım, reset atmak lazım.. Onun yapamadığını ben ona yaptım zaten, konuyu bir şekilde değiştirdim.. Korkularla yaşanmaz dimi ama :)))

• bana ikide bir eskiyi açan adama , kapı orada çek git derim rahatlıkla.kimse beni iki kişilik dünyasına alamaz! .ben kıskanç bir hatunum :D yok öyle aklımda hülya kalbimde sen ellerin gözlerin vs.vs.iyi yapmışın afferin sen de :D yalnız anlamadım korktuğun ne ? kadının firijit olması mı adesfsf :D

• ben korkmuyorum güzelim, kızın korkuları var ya hani ona dedim korkularla yaşanmaz dimi diye ;)

• Herkesin geçmişi vardır elbet. Özel kalmalıdır ayrıca.

İçini dökmek istemiştir diye düşünüyorum ama bilemedim.

0|1
    0|0
    • yeni hoşlandığı, beraber olmak istediği adama içini dökmek :) hemde eski erkek arkadaşıyla yaşadıkları :D neyse içini dökmek istediyse de güzel güzel dinledim :)

• teşekkür ederim cevabın için.. Umarım tahmin ettiğim kadar güzel bir karaktere sahiptir..

• hiç doğru değil soğudun dimi.insan ister istemez o anı gözünde canlandırıyor.bi başka erkekle.ayrıca bitmesini bekliyosa oğlan silahmı dayamış bitireymşde yapmayaymış?

0|1
    0|0
    • ben hiç bir zaman acaba bunun geçmişi nedir diye düşünmedim ama söyleyince işte yani dediğin gibi insanın gözünün önünde canlanıyor.. Soğumadım, boşluğuna geldi herhalde dedim, bir şekilde kendimi kandırdım ya da belkide doğru bir yorum yaptım.. İkincisi dediğin gibi insan memnun olmadığı bir ilişkiyi neden devam ettirir..? çok karmaşık konular dimi :D neyse artık şuan devam ediyoruz ve ilerleyen zamanlar bakıcaz görücez ne olacağını :)

• hayırlısı olsun:)

• teşekkürler :)

• Bir daha ki sevgilisine de sizi anlatacak demek oluyor. Ben korkarım böyle insan türünden.

0|1
    0|0
  • bu tarz şeyleri hoşlandığım kişiye anlatmak bana yakışmaz^^ onunda anlatmasını istemem..

hatta ve hatta gecmişi ona pek anlatmam hoşlanıyorsam sadece ikimizle ilgili konulardan bahsederim..

0|1
    0|0
    • yaa öylede bu 6 ay önce nişanlısından ayrılmış şimdi kızcağızada hak veriyorum ama işte değişik durumlar.. Neyse bakalım görelim :)

• farklı şekilde ifade edebilirmiş aslında takılma...

0|1
    0|0
  • bence samimi görmüşş seni sonucta gecmısını bılmen lazımm ama bir gelecek istiyosann sileceksınn gecmısınıı :)

0|1
    0|0
  • geçmiş geçmişte kalır. kesinlikle bahsedilmemeli.

0|1
    0|0
    • bence de anlatılmamalı.. yaşanmış olması normal olabilir ama anlatılması normal değil.. Yine de onun için olumsuz düşünmicem, her insan hata yapabilir yani bana bir anlık boşluğuna gelerek söylediğini düşünüyorum..

• hayırlısı olsun ozmn :)

• aminnnn :) teşekkür ederim..

• Anlatmamalıydı bencede hoşlandığım erkek bana anlatsa hoşlanmaktan vazgecerdim kesinlikle o kızla o anı kafamda canlandırırdım hoppp filim kopardı ..

0|1
    0|0
    • :(( ben bu gadar kaddar olmak istemiyorum ama :/ yani bir anlık boşluğuna gelmiş olamaz mı..? Ama ikinci kez aynı şeyi yaparsa o zaman işler değişir..

• boş bulunmuş.

Yanlış tabi geçmiş hiç bir şekilde anlatılmamalı.

Ama, sorunlarını da dile getirmeye çalışmış apla! :D

sende bir karar ver gözüm duygu mu arıyorsun, yoksa başka şey mi?

ona göre değişir düşünceler çinki.

0|1
    0|0
    • bencede boş bulundu çünkü insan çıkıpta hoşlandığı birine bunu kolay kolay söyleyemez :) Karar verilcek bişey yok, senin tabirinle ben başka bişi arıyor olsaydım çok fifi derdim :D Aslında uzun zamandır hep başka bişide de sanki durumlar değişiyo gibi :)

• hakkında hayırlısı diyelim o zaman :D

aplaya da ver ayarı toplasın ağzını glşşghdfjlhd

• amin :) bir hata olabilir, anlık boşluk olabilir ama bir daha olursa ayar itinayla verilir :)

• O sana güvendiği için sana her şeyini anlatmış. bence yaptığı doğru bir şey.

0|1
    0|0
    • bilmiyorum, görücez güveni :)

• Bence doğru değil,şahsen benim erkek arkadaşım önceki ilişkilerinde yaşadıklarını bana anlatmaya kalksa sustururum çünkü karşındaki insanı tanımaya çalışıyorsun ve o senin için daha keşfedilmemiş gibi bir şey oluyor,büyülü bir şey anlatabiliyor muyum?

• aynen durum bundan ibaret, haklısın..

• Eski sevgili mevzusuna girilmemeli hiçbir zaman ilişkilerde,sessiz kalmaktan başka çaren yok

0|1
    0|0
    • evet sessiz kaldım ama bir kere daha bu tarz bir sohbet ederse sessiz kalmam.. Teşekkürler cevap için..

• O kızın yerinde olsaydım anlatmazım. Yaşananlar eskide kalmalı

0|1
    0|0
    • bende aynı fikirdeyim.. Eğer sorgularsam bana istediğini yapsın, bırakıp gitsin, terketsin ama ben sorgulamadım, aksine önem vermediğimi, geçmişin geçmişte kaldığını bir çok gez söyledim.. Neyse artık zamana bırakıcaz.. Teşekkürler cevap için..

• Rica ederim

• Eski sevgilisini nasıl aldattığını anlatan sevgilim olmuştu. Aldattım dememişti tabi, seks, tek gecelik ilişki vs konuşuyorduk meğer anlattığı şeyi yaşarken sevgilisi varmış ^_^ ayrıldıktan sonra öğrendim, yüzüne de vuramadım ya... Neyse kısaca ya bu insan güvenilmezdir, ya da o an ağzından çıkmıştır öyle.

0|1
    0|0
  • ya buda benım başıma geliyor bu zaman kadar hıc ciddi arkadaşlığım olmadı , hep evlenırım dedim bu seferde karşıma çıkan erkekler geçmişte b.. ilişki yaşamış kişiler olarak karşıma geliyorlar geçmişte o kadar kızla bırlıkte olmuş, ya da kız arkadaşı onla bunla gezmiş ya da başkasıyla zamanında birlikte olmuş kızların sevgilileri karşıma çıkıyor bu erkeklerde oldukça dengesiz tavırlar sergılıyor ben bu işten bişey anlamadım.

0|1
    0|0
    • :)) yaa herkes iyi kötü birşeyler yaşıyor, kimin ne yaşadığının aslında o noktada pek önemi yok.. İnsanlar ilişkilerini gerçek anlam ilişki olduğu için yaşarsa buna tuhaf bakmak tuhaf olur ama senin dediğin gibi ilişkiye farklı açılardan bakıp belli çıkarlar üzerine kurularak yaşanıyorsa o zaman durum kötü.. Birlikte olduğun kişinin gerçekten iyi niyetli, dürüst, samimi olduğuna inanırsan yaşanılanlar gayet normalleşir..

• yo yok öyle değil.. çünkü o tarz bir yaklaşımımız olmadı.. Neyse yaşıcaz görcez bakalım :)

• off yaa guvensuzlik zorr bende artik o kisileri gordukten sonra erkeklere guvenmuyim acava psikolojik sorunlular mi es... ya da alkol kullaniyorlar mu , depresifler mu ya da narsist mu hep bublari dusunuyom . dusun yani i kadar safin kim cocuk bana sunu al dedi aldimm 120 tl lik kiyafet aldim sonrada sen cimrisin baska isteklerini almadigim icin.

Erkekler Ne Diyor 7

• bence hiç doğru değil bir ilişkiye başlamaya niyetliysen kesinlikle geçmişi silmen lazım ben olsam direk soğurdum niye aklıma gelecek olan şeyler 1 bunu demekle eski sevgilisini hala unutamamış onu seviyor olduğunu gösterir 2 bu ilişkiye başlarsam mutlaka eski sevgilisi meselesi aklıma gelir onu mutlu edememe korkusu olur 3 bu ilişki her an eski sevgiliye kayabilir o yüzden benim en çok dikkat kişide araştırdığım kişinin geçmişidir benim fikrim ya ilki olacan ya hiç olmayacan çünkü bayanlar unutamıyor geçmişini bunun çok iyi kanısına vardım ve sanki artık malı kullanıyormuş gibi oluyor hazmedemiyorum ben midem kaldırmıyor bu tür şeyleri

0|1
    0|0
    • herkesin kendince bir düşüncesi ve haklılık payı var.. Herşeyin hayırlısı olsun, Allah herkesin karşısına hayırlı insanlar çıkarsın.. Teşekkürler cevap için..

• aynen öyle rica ederim

• Eski eskide kalmalı.

Uzun bir yol düşün senelerce yürüyorsun o kadar seneden sonra birazda geri yürüyeyim demek gibi bir şey bu saçmalık.

0|1
    0|0
  • Abi açılacağım bir kız var, bunu anlattıktan sonra açılasım gelmedi ya , bende korkmaya başladım ya böyle birşey söylerse bana diye...

0|1
    0|0
  • dürüst davranmışhiç kimse dokunmaddı deyip kandırsa dahamı iyi

0|0
    0|0
    • tamamda sorgulamıyorum ki ben onu sorun orda.. Durduk yerede söylenmez ki bu..

• başka bir şekilde söylememiş araya sıkıştırmış

• işi çok uzatmışın belli o senle arkadaş olmuş. daha başlamadıysa evin hallerinide anlatmaya başlar meraketme :D

0|0
    0|0
    • yok daha o kadar uzamadı ayrıca zaten arkadaş modunda değil sevgili modunda görüşüyoruz şuanda.. :) anlatırsada onuda dinlerim sorun değil :))

• hıı o zaman cinsel sohbet davetini becerememiş olabilir.. :))) yaşı kaç?

• Sakin ol şampiyon

0|0
    0|0
  • Deki ona mademi onu optun hadi opusek

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;